1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
34 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: Quaresma

Hybrid View

Exclamation Quaresma

Ben saf BJK olarak Quaresma'ya yapılanın ayıp oldugunu düsünüyorum.Guiza(İspanya Gol Kralı)Türkiyeye gelince boş kaleye gol atamamakla tanındı.Guiza beceriksiz onu anladık.Neden dışardan gelen her oyuncuya öyle bakılıyor.Feysbuk dahil önüme çok çıkıor.Sizin düşünceler neler ?

ilhan
    Misafir
    Türkiyeye ünlü olarak gelen hangi futbolcu iyi oynadı? Misaller=Guiza en büyük örnek, Quaresmada çok iyi oynarmı bilemicem onu izleyip görelim. Anelka, galatasaraya 2 senedir gelen yabancı futbolcular kader keita falan. Ee burası Türkiye demeyelim de ne diyelim?

Alıntı Alıntı: ilhan998 Mesajı göster
    Türkiyeye ünlü olarak gelen hangi futbolcu iyi oynadı? Misaller=Guiza en büyük örnek, Quaresmada çok iyi oynarmı bilemicem onu izleyip görelim. Anelka, galatasaraya 2 senedir gelen yabancı futbolcular kader keita falan. Ee burası Türkiye demeyelim de ne diyelim?
    10 yasındaki çocugun laflara baka sfdsfasd

ilhan
    Misafir
    Alıntı Alıntı: katomekzx Mesajı göster
    10 yasındaki çocugun laflara baka sfdsfasd
    yeni gördüm lan yurtun dışından dön bi haras ye benden

Quaresma nın kalitesi belli, Ronaldodan sonra Portekizin en önemli yıldızı...ama istikrar konusunda biraz şüphem var..hoş gerçi inter gibi takımda fazla şans bulamaması da normaldir bence..Ama benim şahsi görüşüm bu adam Beşiktaşta tekrar parlama şansını iyi kullanacaktır...

Ama oynayanlar da var.Mesela Pascal Nouma,Bobo gibi.Ben Querasmanın Portekizi dagıtıp Türkiye'de beceriksizleşeceğini sanmıyorum.

Bekleyip görücez burda tartışmak saçma

fanded
    Misafir
    Alıntı Alıntı: [CraftR] Mesajı göster
    Ben saf BJK olarak Quaresma'ya yapılanın ayıp oldugunu düsünüyorum.Guiza(İspanya Gol Kralı)Türkiyeye gelince boş kaleye gol atamamakla tanındı.Guiza beceriksiz onu anladık.Neden dışardan gelen her oyuncuya öyle bakılıyor.Feysbuk dahil önüme çok çıkıor.Sizin düşünceler neler ?
    dışardan gelen her oyuncuya öyle bakılmıyor quaresmanın kariyerine biraz bak hangi takımlara gitmiş kaç maça çıkmış falan neden böyle bi önyargı olduğunu anlarsın.

quaresma(Q7) Porto'dayken çok iyi oynuyordu fakat İntere transfer olunca pek kadro sansı bulamadı ve formu düstü bu yüzden bazıları vasat transfer diyolar ama bence Besiktasta kendisini gösterir ve yeniden formunun zirvelerine ulasır.
    Alıntı Alıntı: chethin Mesajı göster
    R2 ve Slark(Murloc) eğlenceye gelirsek pudge goblin tiny zevklidir.

bence bir yıldız daha kayacak
    Fedadır sana her bir damlası; ister kan olsun, istersen gözyaşı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)