3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
32 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor
    Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2

Cevap: Film Replikleri

Edriyııın !
    Us here and obey !

Film olması şart değil sonuçta.

Beni ağlatan bir sahne;

Bu kadan gözleri vardı Mecnun... Neden gitti ki?.. Sanki buram çok acıyor gibi oldu. Geçiyor mu bu acı?.. Sanki herkes tek tek gidecekmiş, ben bekleyecekmişim gibi... Ama ben onu çok sevdim. Ne güzel gözleri vardı ama de mi?.. Kocaman gözleri vardı... Ben ona daha seni seviyorum demeden, sevdiğimi söylemeden gitti. Anlamış mıdır acaba, benim onu sevdiğimi?

-İsmail Abi

Hello, Im the Doctor.

al HIYAR

sakar şakir
    Konu LiFeFoRLiFe tarafından (30/05/2012 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.
    For JFA

For LoL

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

Luffy:Ben Korsanlar Kralı olacak adamım => One Piece

Mükemmellik baştan aşağı kontrol demek değildir.Ayrıca zincirleri gevşetmektir => Black Swan

(cami cıkısı) -Teyzeoğlu , Ne olursan ol gel diyen adamlar , resmen sen gelme dediler => Çalı çengi

Polat:Tek gözle gördüklerini aklında tut , çünkü daha fazlasını görmene izin vermeyeceğim => Kurtlar vadisi Filistin

Eski kaleci(ismini unuttum) : ihtiyacım kadar yapıyorum
    Arif:yalnız abi sen bunu sek içiyorsun , ha şöylede olabilir (rakıyı suya katar)
    Kaleci:HASSİKOME => AROG

Ron:Bu ne kadar?
    İkizler:5 Galleon.
    Ron:Benim için ne kadar?
    İkizler:5 Galleon.
    Ron:Ama ben sizin kardeşinizim.
    İkizler:O zaman 10 Galleon. => Harry Potter

Tarkan:Kurt babamı kim öldürdü
    Kurt:Hav Hav Hav
    Tarkan:Hain Kostok!

edit:
    Erhan Kuneri:Ahçı bahçivana , bahçivan şöföre , şöför uşaga ; sonra hepsi usaga => GORA
    Konu canifeto12 tarafından (30/05/2012 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir.

Re: Film Replikleri

- Syrio forel: 'Ölümün tanrısı canımızı almaya geldiğinde ona ''Bugün olmaz" diyoruz.(game of thrones)

- Cercei Lannister:Sevgi zayıflıktır.(game of thrones)

- Tyrion Lannister:sen krall muhafızısın clegane onları püskürtmessen şehri alacaklar , kralının şehri.
    + Sandor Clegane :Fuck the kings guard , fuck the city ,fuck the king.(game of thrones)

- Sir Lancel:Filomuz nerede ?
    + Tyrion Lannister:Yolda.
    - Jofrey Lannister:Neden şimdi burada degiller düşman geliyor !(yusuf yusuf atıyor bunu söylerken tabi tyrion siklemedi bile bunu).Tazı , sağ kola kralının bir soru sordugunu söyle.
    + Sandor Clegane :Kral size bir soru sordu.
    - Tyrion Lannister:sir lancel , tazıya söyleyin krala desinki...sağ kol şuan cok mesgul..
    + Sir Lancel:Kralın sağ kolu size krala söylemeniz için...(jofrey sözünü keser adamın lafa girer)
    - Jofrey lannister:Tazıya seni ikiye bölmesini söylersem , ikinci kez düşünmeden yapar ! (tyriona söylüyor)
    + Tyrion Lannister : O zaman ikitane sağ kol olurdu ama duyuldugu gibi hoş olmazdı.Beni ikiye ayırırsan işareti veremem.İşaret olmazsa planda olmaz.Plan olmazsada Stannis Baratheon şehre girer.Demir tahta oturur ve senin sıska kafanı bir kapının üzerine asar.Çok eğlenceli olabilir...ama benim kafamda muhtemelen orada olur.Kafamı pek sevdiğimden değil...Ama henüz ondan ayrılmak istemiyorum .

son olarak sevdigim dizilerden bitanesi hakettigi ilgiyi göremeden bitti malesef ondaki askerlerin Lord rahl için söyledkleri bir nevi marş gibi bişi ona olan baglılık ve itaaatlerinin göstergesi.

"Lord Rahl guide us.
    Lord Rahl teach us.
    Lord Rahl protect
    us. In your light we
    thrive. In your mercy
    we are sheltered. In
    your wisdom we are
    humbled. We live only
    to serve. Our lives are
    yours."(Legend of the Seeker ) youtubedn fln arattmda kesitini bulamadım lakin canlandırmasını yapmslar fanlarından 3 genc buyrun izleyin bunun gibi bişi http://www.youtube.com/watch?v=wX4KftXa4xs
    Konu Darkelia tarafından (31/05/2012 Saat 02:49 ) değiştirilmiştir.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

herkesin bir kalbi vardır, Darth Vader'ın bile - luke skywalker

hayatta herşeyin hep kötü gittiğini biliyorum, sadece intihaer etmemek için öyle değilmiş gibi davranıyorum.. - adını unuttum adamın

FİBERLİYORUZ!

biliyorum ukalalık etmek için yapmıyosunuz ama sacma bi şekilde sadece ing vb. dillerde yazan arkadaslara ayar oluyorum ben anlamıyorum ve anlamayan bı cok kısıde vardır LUTFEN ing yazdıgınız seylerın altına bız cahil kesim için tr olanıda yazarsanız okurken daha keyıf alacagızdır.

Uchiha obito : Shinobi dünyasında kurallara uymayan çöpten farksızdır , ama arkadaşlarını arkada bırakan bir shinobi çöpten daha aşşağılıktır .. (naruto - anime)
    Konu Elit tarafından (31/05/2012 Saat 10:23 ) değiştirilmiştir.

Hain imparator Commodus un İspanyol a kendini tanıtmasını istediğinde...

Adım Maximus Decimus Meridius. Kuzey orduları baş komutanı, felix lejyonları generali gerçek imparator Marcus Aurelius un sadık hizmetkarı, ölen oğlunun babası ölen eşinin kocası.. Bu dünyada yada diğerinde onların intikamını alacak olan kişi..

Orjinal dil daha etkileyici tabi ama arkadaş türkçe istemis türkçe yazayım dedim.. Her türlü beni çok etkileyen bir sahnedir...

Thanks (tesekkur ederim) yani demek istedigim yaz gene yabancı olarak ama altına bunuda yaz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)