10 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

'Dikkat! es zamansizlik belirlendi' hatası

Arkadaslar benim botumla hicbir sorunum yoktu.1 yıldır burdan indirdim kurdum oynuyordum taki dün pcme format attm.Daha sonra ezbeledigim ayarlarini yaptim loopback olsun ghost ayarlari olsun hepsi tmm.Yalnız oyuna girdigimde Dikkat! es zamansizlik belirlendi diyerek beni oyundan atiyor.1 v 1 olunca sorun olmuyor ama 2v2 ve daha fasla oyuncu oldugunda beni oyundan atiyor diger oyuncular oynamaya devam ediyor.cok şey denedim butun ayarlarımı kontrol ettim sorunsuz eskisi gibi ama bu hatadan kurtulamadm..Sizce sorun nedir ??

Daha önce böyle bi sorunu olan kimse yokmu ??

Sorunu Çözdüm Konu Kapatilabilir..!

Hocam bende bu sorunla cebelleşiyorum nasıl kurtuldun yardım edermisin ?

Alıntı Alıntı: Saint Mesajı göster
    Hocam bende bu sorunla cebelleşiyorum nasıl kurtuldun yardım edermisin ?
    burda sorunu çözen nası çözdüğünü anlatmıyor malesef ama biz yardımcı olmadığımızda söylenmiyen kalmıyor...

Alıntı Alıntı: WoLKHaN Mesajı göster
    burda sorunu çözen nası çözdüğünü anlatmıyor malesef ama biz yardımcı olmadığımızda söylenmiyen kalmıyor...
    Oolurmu öle birşey konu açıldıysa ilgili sorun anlatılır çözümde paylaşılır ki diğer arkadaşlarda yararlansın anlatmıyorsa konu açma yetkisi kısıtlanır siz elinizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorsunuz aksini iddaa eden bu forumda barınmasın.

Alıntı Alıntı: HQQKY Mesajı göster
    çözümü nerde yavrum ?

Exclamation

Alıntı Alıntı: HQQKY Mesajı göster
    Gerçekten bu sorunun çözümünü öğrenebilir miyiz ? Gerek adminlerimizden gerekse konuyu açan arkadaşımızdan. İnt. cafe ve evde defalarca bu sorun yüzünden oyundan attı. İnt. cafe ve evde bu hatayı vererek oyun Quit Mission atıyor. Yard.için şimdiden tşk.

Adminlerim bu konuyla ilgilenebilirmisiniz?

bugun bendede aynı sorun oldu şu kapatilabilir denen artiz arkadas çözümü söylesede bizde yemlensek
    The things you own end up owning you

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)