8. Sayfa - Toplam 33 Sayfa var BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu
330 sonuçtan 71-80 arası gösteriliyor
    Tarasque kasarsan Naixe yarar sağlarsın.Ne kadar hp kasarsan naix o kadar çok vurur ve o kadar çok lifesteal yapar.

naix var diye tarrasque kasmayalımmı yani....

Alıntı Alıntı: neonsin Mesajı göster
    Arkadaşlar bu heronun antisi nedir tam olarak neyle bunu teke tekte alırım ?
    1v1 atmıştık arkadaşla, o ursa aldı bende broodmother almıştım...
    first bloodı o aldı ama sonra ben blade mail bitirince dayandım ve hatta kovalamaya başlamıştım...
    butterfly kasınca sürekli öldürmeye başladım...
    2. butterfly'ı çıkınca ursayı bir kere gördüm ve yattı bir dahada karşımda göremedim

Alıntı Alıntı: MisaMisa Mesajı göster
    Eskisinden daha iyi ama geliştirilebilir replay falan ekle mesela.

Basher gereksiz ayrıca onun yerine hex kasılabilir.
    bncede abi zaten ultiyle 1000 canın varsa 400 400 gömüyosun bushere gerek yok hex olabilir bncede

Every time I look in the mirror
    All these lines on my face getting clearer
    The past is gone
    It went by, like dusk to dawn
    Isn't that the way
    Everybody's got their dues in life to pay

Yeah, I know nobody knows
    where it comes and where it goes
    I know it's everybody's sin
    You got to lose to know how to win

TauHunter
    Misafir
    [QUOTE=nevermore92;107821]oyunu bildigine eminmisin taras kasan ursanın ultisinden gelen dmg acaip yükselir [QUOTE]
    HoT kastıgında naix döner niyetine yer x)))
    Edit:ama naix yoksa HoT kasılabilir.

TauHunter
    Misafir
    Alıntı Alıntı: drowranger Mesajı göster
    Bnce Bkb gereksiz..sonuçta ursa ultisiyle coşan bir ayı onun için bkb yerine bence 2. bir tarrasque kasılabilir, yada buriza neden olmasın...
    bkb GEREKSIZ deil.karsıdan gelen stunlardan kacmak icin iyi bir item.:P

Ursaya atack kasmanın son derece yanlıs oldugunu dusunuyorum taras kas canı ucsun ulti bas ataqı ucsun bide overpower zten 1v1 e cok fazla adam qelmez Ursaya tabie N'aix warsa can kasma durumu deise blir

1.adama dalmadan daha yaklasmadan uzerine giderken 5-6-7-8 sn once v ye basarsan
    adama daldıgında v bi daha dolmus olcak yani arka arkaya 2 sn de 12 kere vurmus olcaz
    2 1 lvldada rosh kesilebilir takımı ayarlarsanız . soyle anlatıyım

a.treant,lich ,ursa,ske,abad alın
    b.treant ve lich armora versin ursa fury swipes acıcak skeleton life stealı acacak abad kalkanı acacak
    c.treant ve lich once ursaya sonra dalan diger melee lere armor vericek geciktirmeden oncelikle ursa
    d.abad kalkan vericek ursaya bozuldugunda gecikmeksizin.Skeletonun life stealı cok işe yarıyor ursa bi 10 tane vurduktan sonra
    e. oldurdukten sonra herkes 3 yada 4 lvl olcak ve ganglara gidecez + 200 beleş butun takıma para

Alıntı Alıntı: emrahakman Mesajı göster
    1.adama dalmadan daha yaklasmadan uzerine giderken 5-6-7-8 sn once v ye basarsan
    adama daldıgında v bi daha dolmus olcak yani arka arkaya 2 sn de 12 kere vurmus olcaz
    2 1 lvldada rosh kesilebilir takımı ayarlarsanız . soyle anlatıyım

a.treant,lich ,ursa,ske,abad alın
    b.treant ve lich armora versin ursa fury swipes acıcak skeleton life stealı acacak abad kalkanı acacak
    c.treant ve lich once ursaya sonra dalan diger melee lere armor vericek geciktirmeden oncelikle ursa
    d.abad kalkan vericek ursaya bozuldugunda gecikmeksizin.Skeletonun life stealı cok işe yarıyor ursa bi 10 tane vurduktan sonra
    e. oldurdukten sonra herkes 3 yada 4 lvl olcak ve ganglara gidecez + 200 beleş butun takıma para
    bırak bu işleri
    morpla roshun kendisine göre sağ bacağına yakın ortalara doğru biere atla ursa temizlesin

Altına yazmışsın hex makul gelmiyor diye ama.Hex karşı teamin tankını veya nukerını hexleyip direk harcamamıza veya r2 gondar vb heroları tek başına yakaladığımızda öldürmemizi sağlar.Hex+Manta kasarsan teke tekte yakaladığın hiçbir hero kaçamaz elinden.
    Ayrıca cent vb gibi herolar öyle kolay kolay ölmüyor tam kaçarken hex atıp öldürebiliyoruz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)