3 sonuçtan 1-3 arası gösteriliyor

Konu: Alphas

Alphas

ALPHAS

AÇIKLAMA:
    Amerikan Savunma Bakanlığı tarafından işe alınan süper güçlere sahip beş kişinin ve onların başındaki doktorun maceraları işlenecek Alphas’da. Bu doktoru Emmy ödülü ve Oscar adaylığı bulunan tecrübeli oyuncu David Strathairn canlandıracak. Süper güçleri olan beşliyi -posterde üst orta sıradaki Strathairn’ı saymazsak- saat yönü sırasıyla Warren Christie, Azita Ghanizada, Malik Yoba, Laura Mennell ve Ryan Cartwright oynayacak.

Syfy’ın bu yaz ekranlara getireceği tek dizi Alphas. Benim gibi süper kahraman yapımlarını sevenlerin mutlaka değerlendireceğini düşünüyorum. Hele ki bu sezon başlayıp iptal edilen The Cape ve No Ordinary Family‘nin ardından daha da değere binecektir. Heroes‘un ilk sezonundan beri bu türden bir diziyi büyük bir zevkle izleyemedik doğrusu. Bu yüzden gönülden diliyorum Alphas’ın iyi iş çıkarmasını. Ancak fragmandan bu ışığı alamadığımı da belirteyim. Pek karakter derinliği olmayan, temposu yüksek bir polisiye tadında ilerleyecek gibi gözüküyor. Umarım yanılırım.

Zak Penn ve Michael Karnow dizinin yaratıcıları. Karnow’un geçmişinde pek kendini gösteren bir yapım yok fakat Penn’in kariyeri süper kahraman film ve oyunlarının senaryolarını yazmakla geçmiş adeta. Özellikle X-Men serisinde ismini görmek oldukça ilgi çekici.
    Konu Mystogan tarafından (18/07/2011 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir.
    _____: Boss naber? 13:22
    Borispeace: İyi nolsun kanka sen? 19:35
    Böyle birşey bu adamla çalışmak -.-
    Sekai no ichika? Shinci na no ka?

Boş boş dolanıyordum ortağam iyi oldu bu
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)