1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
35 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Banka Hesabı Olmadan WoW Oynama

Evet arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi birkaç arkadaşımızın bu konuda sıkıntı çekmesi umarım onlara ve daha sonraki herkese yardımcı olur

Wow u edinmek:

Öncelikle şunu söyleyerek başlayalım ki wow classic denilen ana oyun ve üzerine gelen the burning crusade ve wrath of the lich king adlı 2 adlı ek paketin birleşiminden oluşur.Bu oyun ve ek paketlerin hiçbirini edinmek ücretli değildir asıl ücret verilen şey orijinal serverında oynamak için sahip olmanız gereken cd-key dir.

Eğer "İlla bende cd olsun koleksiyonuma katıcam" diyorsanız Türkiyenin herhangi bir yerindeki d&r dan edinebileceğiniz bu cd ve cdkeyleri "Yok bende cd olmasına gerek yok boşuna masrafa girmiyim" diyerek internettende indirebilirsiniz.

Şimdi öncelikle wowu indirmek için en güvenilir site yine kendi sitesi www.wow-europe.com 'dur buradan istediğiniz bölümünü ücretsiz olarak edinebilirsiniz yanlız burda dikket etmeniz gereken birşey var eğer oyunun bütün ek paketlerini indiricekseniz bir ek paket inerken "Dur şu oyuna bir girip bakıyım ne var ne yok" diyip girmeyin çünkü o zaman güncel patche kadar download etmeniz gerekir ki bu patchlerin büyük bir çoğunluğu ek paketleri indirince otomatik olarak zaten yüklenicektir.

Hesap oluşturma:

Şimdi oyunumuzu indirdik geldi hesabımızı oluşturmaya öncelikle 10 günde bedavadan kazanalım diye aşağıdaki linki açıp oradan hesabımızı oluştururyoruz.(hesabınızı eu yani avrupa realmlerine giricek şekilde almanız sizin yararınıza olur çünkü amerika serverında bizim için avrupaya göre daha çok lag olmaktadır)
    https://eu.battle.net/account/creation/wow/signup/

Ondan sonra siteden giriş yaptıktan sonra hesabımıza istediğimiz gibi cd-key ekleyebiliriz ama buraya daha sonra değineceğim şimdi cd-key alma bölümüne gidelim

Cd-key ve gamecard edinme:

bilindiği gibi bu oyunu kaliteli oynamak için orijinal serverda oynamak şart bunun için ise 2 aylığı 40 ytl gibi cüzi bir miktarı gözden çıkarmak lazım.Yanlız sorunlarımız burada bitmiyor benim gibi öğrenci olan veya henüz kendine banka hesabı açtırıcak kadar güvenmiyen arkadaşlar içinde bir çözüm yolu var oda gamecard.

Gamecardlar bir nevi köntür kartı gibi hesabımıza yüklediğimiz karşılığında bize süresi bitene kadar oyunu oynama hakkı veren kartlar.Bu kartları edinmenin en kolay yolu internet üzerinden satın almak istanbulda gamecard satan yerler(aslında 1 yer duydum şimdiye kadar) olmasına rağmen internetten satın almak çok daha ucuza geliyor.

Bu aşamada önerebileceğim tek site var oda benimde kullandığım http://www.oyunmarketim.net/ sitesi (site veya site sahibiyle hiçbir bağlantım yoktur) yine gamecard satışı yapan birçok site var ama onlardan alışveriş yapmadığım için hiçbiri hakkında birşey söyleyemiyeceğim.

Gamecardımızıda edindik lakin ondan daha önemli olan birşeyi unuttuk oda cd-keyimiz classic cd keyini lvl 60 a kadar kullanıcağız TBC cd keyi dranie ve blood elf ırklarını seçmemize ve lvl 70 e kadar çıkmamıza olanak sağlıycak ve son olarak wotlk ise death knight sınıfını seçmemize ve lvl 80 e kadar çıkmamıza olanak sağlıyor.

E iyi güzelde bunları nasıl alıcaz.Hemen şöyle yine yukarda verdiğim site(veya başka siteler) aracılığıyla temin edip hesabımıza ekleyebiliyoruz.

-Son-

Evet arkadaşlar umarım bir kişiyede olsa yardımcı olabilmişimdir tamamiyle benim emeğim daha sorularınız olursa bu başlık altından veya özel mesajla sormaktan çekinmeyim vaktim ve bilgim yettikçe cevaplamaya çalışırım.
    You'll have to excuse my distracted self, I'm too busy enjoying the carefree world inside my head to be bothered by the overcomplicated, overdramatic, and just plain hellishness of the real world. So leave a message after the beep *beep*.

Wow dosyalarının hepsini buradan bulabilirsiniz.

Üye UNIYASHA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimselerin Olmadıgı Ejderlerin Tekrar Guclenıp Dunyayı Fete Hazırlandıgı Bolgede Onların Oncüsüyüm
    İletiler
    310
    saol krdsım bana bugun cok yardımcı oldun tesekkurler

Kimselerin Olmadıgı Ejderlerin Tekrar Guclenıp Dunyayı Fete Hazırlandıgı Bolgede Onların Oncüsüyüm
    İletiler
    310
    bırsey sormak ıstıyorum krdsım banka yoluyla almanın dısında baska bır sekılde alma ımkanımız varmı ? babam bankayı karıstırmazda ıse baska sekılde alabılıyorsak o sekılde almayı dusunuyorum

Alıntı Alıntı: UNIYASHA Mesajı göster
    bırsey sormak ıstıyorum krdsım banka yoluyla almanın dısında baska bır sekılde alma ımkanımız varmı ? babam bankayı karıstırmazda ıse baska sekılde alabılıyorsak o sekılde almayı dusunuyorum
    Yukarıda verdiğim sitede ödeme seçeneklerinde banka hesap numaraları var onları kullanarak herhangi bir bankamatikten kart veya hesap olmadan para yatırabilirsin yanlız dikkat et bazı bankalar hesap yatırırken ücret alıyor bazıları almıyor ona göre gereken ücreti üzerine eklemen gerekebilir
    You'll have to excuse my distracted self, I'm too busy enjoying the carefree world inside my head to be bothered by the overcomplicated, overdramatic, and just plain hellishness of the real world. So leave a message after the beep *beep*.

İletiler
    310
    yanı bankayla ısımız var nese soram babama belkı ızın verır

sıteden alıcagım sey game card demı cd key degıl

İletiler
    310
    krds verdıgın sıteyın ssımdı ınceledım banka ıle ıs yokta bankamatıklerle ısımız var :S onuda hallederız saolasın

İletiler
    310
    krds mesela ben aldım game cardı 60 gun 40 gun oynadım sonra bısıler oldu oyuna gıremıcek duruma geldım

kalan 20 gun ben gırmesem bıle gıdıyomu gıtmesını engellemek ıcın yapılacak bırseyler varmı bunu merak edıyorumda

Malesef kalan günlerin gitmemesi için yapabileceğin birşey yok yüklediğin günler bitene kadar hergün azalıcak

İletiler
    310
    o yanı kotuymus ıste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)