Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 87 of 87

Thread: BattleFury

Üye Sercan<Michaell>'s Avatar
    BattleTag
    Sercansokmen#2169

Cevap: BattleFury

Furry farm itemidir. Hızlı farm için kasılır 6 slot doldurursun para boldur ekstra bir damage itemi için satılabilir. Furrye gelene kadar çok item kasarsın dps için. Furry earlyde farm için kasılır.

Fix kasılan heroları;
    AM, Void, PA, Juggernat, ben kasmıyorum ama kasanlar var Alchemist, bunlara kascan aga. Daha vardır da aklıma gelmiyor. Ben çok late game oyunda am ile furry sattım. 6 slot yetmiyor bazen late gamede ve tek lose itemin furry kalıyor. Void için de aman aman lazım bir item dğeil latede satılabilir.

Quote Originally Posted by napstar View Post
    Allah aşkına sus artık yemin ederim bu kadar olmaz ya. Ulan Battlefury dediğin item oyunu aşırı late'e gittiğinde satılan bir item'dır sen gelmiş yok ondan sonra Daedalus alınıyor falan diyorsun. Abi yeter vallaha yeter ya

Şu yorumları lütfen mevcut meta'ya göre yapın artık. Meta-game'in içinde Critic skill'i olduğu için fury kasan bir tane carry gösterebilir misin bana? Juggernaut de de bi' güleyim :d

Güldürmücem seni.
    Mortred.

Sen hiç mortla sağa sola atak yaparken bir anda rapmage yapmadın herhalde yada farm yaparken clinks falan kesmedinmi arkadaşım ?

Quote Originally Posted by hsehan View Post
    Sen hiç mortla sağa sola atak yaparken bir anda rapmage yapmadın herhalde yada farm yaparken clinks falan kesmedinmi arkadaşım ? :rolleyes:
    :D

Üye Nana's Avatar
    BattleTag
    Nana#2980
    Blog Entries
    8

ben bf yerine direk manta çıkıyorum veya damage ıtemlarından birini bence daha mantıklı

Selam ben PA. Karşıda Naga olması yetmez. O Naga'nın carry olması lazım BattleFury kasmam için.

Click image for larger version. 

Name:	nimpe ;d.png 
Views:	14 
Size:	1.21 MB 
ID:	5784

1-Hsehan dota 2 seviyesini kapatmış askjdnaskdksadlas

2-Aslında, karşıda İlizyon carry'si olsa bile fix kasılması gereken bir item değil bence fury.

3-Support Naga'ya treads ve Vanguard kasmış, Radiant'ta Meka bile yok :'/ Ah bu pinoylar :S

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)