8 sonutan 1-8 aras gsteriliyor

Odalara Tklaynca Ana Menye Atyor

Arkadalar hi bir oyuna giremiyorum tklaynca direk masastne atyor
    baka bir id le denedim bu sefer giriyor ama ben teki id le banlancak hibir ey yapmadm oyun bitti quit game dedim bu yzden mi banlandm quit game demicem de ne dicem ki anlamadm

Masast atyor derken?

Kanala geri mi dnyorsunuz?

Dier id ile giriyorum dediinize gre pd.eu'dan ban yemisiniz sanrm. Dier d ile taklmaya devam edin 1 hafta sonra ban alr.

Bendede bu sorunun baka bir eidi var.Yeni map le beraber baz oyunlara giremiyorum ana menuye atyor direk.Ama bazlarnada giriyorum bunun sebebi nedir.Yeni map ykl banl da deilim

maps/download blmnde olmal map.

ayn sorun bendede var ve map downloads klasrnde yeni yelik actgmda sorun czlyor ama o yelikle bi kere girip cktktan sonra custom game deki hic bir oyuna giremiyorum.

bunun iki sebebi war ya banlsnz ya dogru maplar ykl deil baz adamlar war inadna yenilince banlyor bundan da olabilir 1 hafta bekle geer

PD.EU'dan banlanmsn ana menye gitttiine gre..... playdota.eu sitesinde unban request diye bii var oradaki bilgileri doldur gnder aolar o gn.............

ye
    yelik Tarihi
    09/02/2010
    u anda goblinin maynna bastm patlamasn die haraketsizim
    letiler
    555
    Alnt Alnt: CANOKAY Mesaj gster
    maps/download blmnde olmal map.
    hmm ben downloada atmadm fakat sorunsuz alyo:P bence bunla alakal deil bence arkadan haritas bozuk veya pd botundan ise pd yklememi die atyo veya indirirken virsl inmi. eer hata bitmediyse dosyay dier mapin stne ykleme ilk eski mapi sil sonra ykle derim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)