1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
18 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

iCCup hakkında....

Selamlar...

Öncelikle kendimi ve iCCup'taki görevimi sizlere anlatayım;

Ben yaklaşık 2 yıl Xnape pvpgn sunucusunda yönetim kadrosunda bulunmuş ve ardından fikir ayrılıkları sonucu ayrılıp iCCup'a geçmiş bir dota oyuncusuyum. yaklaşık 3 haftalık iCCup oyunculuk deneyimimden sonra yönetime girme talebinde bulunup ardında da yönetime "News and Tournaments" yetkilisi olarak giriş yaptım. Bununla birlikte Emusnica arkadaşımızın fikir babalığını yaptığı son derece başarılı olacağına inandığım dota4u macerasına da ortak oldum.

iCCup'a gelince;

iCCup Rusya&Ukrayna tabanlı bir Dota - Warcraft - Starcraft sunucusudur. Şuanda aktif ortalama 20.000 online oyuncu sayısı olan bir sunucudur. Yaklaşık 7 senedir faaliyet göstermektedir. Sürekli çeşitli ödüllü turnuvalar düzenlenmekte olup, 8 ayrı botu ile dünyanın çeşitli yerlerindeki dota oyuncularına lagsız, delaysız oyun oynama imkanı vermektedir. Örneğin Avrupa'da yaşayan oyuncular için EU EU1 EU2 olmak üzere 3 ayrı bot bulunmaktadır, Amerika için US ve US2 botları, Rusya bölgesi ve asya içinse 6 adet RU bot bulunmaktadır. Şuanda Ladder'de kayıtlı 550 Türk oyuncusu bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak Dota oynanmakla birlikte bunun yanında diğer fun haritaları ve CM oyunları da oynanmaktadır.

Anti - MH sistemine sahip olan sunucu Kolay kullanımlı clienti ile girilebilmekle birlikte clientsiz de girilebilme özelliğine sahiptir ancak oyunlarda Anti Hack = Off mode yazısı ile birlikte. Deneyimli teknik kadrosuyla isteklerinize adil ve kısa sürede yaratacakları çözümlerle sorunlarınıza ortak olmaktadır. Rating sistemine sahip olan sunucuda A, A-, A+, B, B-, B+... şeklinde ilerleyen bir sistemi vardır. Oyuna "D" olarak başlayıp aldığınız puanlarla birlikte "A" ya doğru basamakları adım adım atabilirsiniz.

iCCup'ta herkes oyun kurabilme yetkisine sahiptir ve oyun kurma modlarında Team Balance gibi puanları eşitleyerek oyuna başlama sistemi de oldukça kullanışlıdır. Clan sistemi yine aynı olup Clan olarak yaptığınız maçlar Ladder'de ayrı bir klasmanda hesaplanıp tutulmaktadır ve forumda gösterilmektedir. Gelişmiş forum sistemi ile arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı rahatça yapabilirsiniz ve kendi Blog'larınızda kişisel paylaşımlarınızı da yapabilirsiniz.

Ben şahsım adına iCCup'ta biz Türk DotA oyuncuları için de gelişimlerde bulunmaya başladım. Bu gelişimlerin başında sunucuda TR kanalı açmak geliyor. Tüm Türk oyuncuların toplanabileceği ve ortak sohbetlerini paylaşabileceği, Türk bir moderatörün yöneteceği bir kanal. İlerleyen zamanlarda Türkiye'de yerleşik bulunan bir Dedicated Server üzerinde TR, TR1, TR2 gibi botların kurulumunu yapıp iCCup tabanlı kendi ülkemizden de rahatça oyun oynayabileceğimiz botların kurulması da gündemde.

Dota4u gurubu olarak da bünyemize iCCup'u katmış bulunmaktayız, gelişimimiz sürecinde Emusnica ve diğer arkadaşlarımızla ben sizlere daha detaylı bilgileri forumumuz aracılığıyla vereceğiz.

Saygılarımla

Erksu

(iCCup Account: iCCup.Erksu)

"Dota4u gurubu olarak da bünyemize iCCup'u katmış bulunmaktayız"

tek dikkatimi çeken şeydi söylemeden geçemedim

Güzel çalışma fakat burası üyelerin kendilerini tanıtması için açılmış bir bölüm. Defence of the Ancients bölümünde Platformlar başlıklı konu altında bir tanıtım yapsaydınız. Daha verimli olurdu.
    _____: Boss naber? 13:22
    Borispeace: İyi nolsun kanka sen? 19:35
    Böyle birşey bu adamla çalışmak -.-
    Sekai no ichika? Shinci na no ka?

kUnTiGeR
    Misafir
    İccup bir ara deneyelim bakalım.

Şu an icCup tayım yardımcı olabilcek birileri varmı oyun bulamadım
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

kUnTiGeR
    Misafir
    Ben birkaç defa girdim; otomatik olarak D sınıfından başlıyorsun; orada çok iyi player yok. Ayrıca yeni olunca da çok oyuna almıyorlar. Sabah saatlerinde girersen çok zor oyun bulursun, akşam saatleri daha ideal olur.

TR botlarıyla ilgili bişey söylemişsin umut abi . Bence gereksiz iccupda darerdeki kadar türk yok EU botları en kötü internet kafede bile lag yapmıyor zaten .

sen gelmessen o gellmese fazla türk player bulamasan euro dan iccup a tasinmali mh siz oyunların tadına varilmalidir
    arz ederim

para veriolarmı ? orda turnuva :? filan falan

GAREZLİ ONUR sitesi olarak İKKÜP sitesiyle birleşme kararı aldık.

Ellerinizi başınızın üstüne görebileceğimiz şekilde koyun, kımıldamayın, kadın-çocuk ve yaşlılar hariç herkes toplansın, anahtarlarınızı ve kıymetli eşyalarınızı meydanda biriktirin. ÇABUK DEDİM. BİRLEŞÇEZ OK ? MARŞ MARŞ.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)