5 sonuçtan 1-5 arası gösteriliyor

Konu: replay

Angry replay

euda bir oyuna gırdım host durduk yere muteledı bıdaha acmadı cevap bıle vermedı whısperdan bır sey dıyınce genel chat kapattı replay aldım nasıl sıkayetcı olucam yardım edebılecek varmı %100 vermem lasım o replayı lutfen yardım edın garenadan geldım ama garenada bıle bu kadar sınır olmadım

çözüm olurmu bilmem ama pd.eu da mıydı oyun ?
    mCc

Www.euroturkiye.net e kayıt oluyorsun . şikayetini orada dile getiriyosun . herhalde ss istiyorlar ping istiyorlar bide replay istiyorlar vea time da vardı heralde . orda yazıyor. KONU AÇMADAN ÖNCE NASIL AÇILMASI GEREKTIGINI OKU 1
    Not: Aktivasyon için gerçek e-mail yaz

HE bu arada tecrübeli biri olarak sana bir ip ucu verim.Bosuna ugrasma.Replayı upload yapıon ss alıon konu acıon.......

Bide üstüne yeni bir sart getirdiler.Oyundaki isminle forumdaki ismin aynı olacak...

Dostum eurobattle de oynuyorsan böyle seylere alısacaksın.Leaverı banlatıyorsun adam 10 saniyede nick alıyor

Eurobattle eskiden günde 300 üye aktif oluyordu.Simdi öglen vakitleri 50 kisi oluyor aksamları en fazla 140 kisi.Serverın hicbir seyi kalmadı.Garenada fazla hile olmasa ben oraya gecerdim.Su anda eurobattle de kalmamın 2 nedeni var birincisi ortamım var ikincisi garena kadar hile yok

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)