1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: Berserk-Stop

Üye Woolridge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    5
    İletiler
    1,686
    Blog Girişleri
    1

Berserk-Stop

ET'de görmüştüm sanırım böyle bir konu Krizalid berserk kullanıldığı zaman stopa basarsanız anismasyon yenilendiğinden daha çok döner diyordu(axe için.) karşı taraf stop kullanabiliyor mu? doğruluğu nedir? anlatamamış olabilirim

Edit: ET de verdiğin cevaptan birşey anlamadım Boris. :'( mantığını çözemedim
    Konu Woolridge tarafından (11/08/2011 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir.
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

hurafe bunlar.
    sarcasm is my superpower, what's yours?

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763
    Axe'in dönmesi için attack yapılması gerekmez.Tıpkı Phantom Lancer'ın ilisyon çıkarması gibi.Attack animasyonu başladığı gibi daha attack damage gelmeden spell triger olur.Berserk yerseniz attackı durdurabilir fakat bildiğim kadarıyla attack animasyonunu durduramadığınız gibi animasyonu hızlı bir şekilde resetlediğiniz için Axe'in belli süredeki dönme sayısını arttırmış olursunuz.Velhasıl attack yapmayı kesmede başarılı da olursunuz.(Yani neymiş Axe Berserk açtıysa boşuna durdurmaya çalışmayın. Adama damage veremediğiniz gibi daha da çok Counter Helix yersiniz)

Ayrıca buna benzer olarak Enc'in Untouchable, Viper'ın Corrosive Skin, Centaur'un Return,Tiny'nin Craggy Exterior de dahil.Şimdilik aklıma gelenler.

Özet olarak yukarıdaki skillerde maruz kalan sürekli stop yaparsa, daha etkili efekt alır.
    Konu ViktorReznov tarafından (11/08/2011 Saat 16:26 ) değiştirilmiştir.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Makaleler
    5
    İletiler
    1,686
    Blog Girişleri
    1
    mekanik karışık iş yea

@huf
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11
    Alıntı Alıntı: wonde'RL'oen Mesajı göster
    ET'de görmüştüm sanırım böyle bir konu Krizalid berserk kullanıldığı zaman stopa basarsanız anismasyon yenilendiğinden daha çok döner diyordu(axe için.) karşı taraf stop kullanabiliyor mu? doğruluğu nedir? anlatamamış olabilirim

Edit: ET de verdiğin cevaptan birşey anlamadım Boris. :'( mantığını çözemedim
    Berserker's Call heroyu stoplamanıza engel değil tabii ki. Ancak Berserker's Call etkisindeyken heronuza kısa zaman aralıklarıyla (0.1 sn galiba) saldırı komutu gönderilir. Siz stop komutu verseniz de peşisıra hero hemen saldırıya geçer, durduramazsınız + Helix'i daha çok çalıştırırsınız.

Makaleler
    5
    İletiler
    1,686
    Blog Girişleri
    1
    Komutu verebiliyoruz ama işlemiyor. sanırım böyle?

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4
    Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    Ancak Berserker's Call etkisindeyken heronuza kısa zaman aralıklarıyla (0.1 sn galiba) saldırı komutu gönderilir.
    Eğer böyle olsaydı, Call yemiş bir Tiny yine de Axe üzerinde AvaToss kullanabilirdi (:

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11
    Alıntı Alıntı: BorisPeace Mesajı göster
    Eğer böyle olsaydı, Call yemiş bir Tiny yine de Axe üzerinde AvaToss kullanabilirdi (:
    Tam aralığı bilmiyorum, 0.1 sn'den daha küçük olabilir ancak metodun bu şekilde olduğundan eminim. Tiny'nin cast animation'u tam sıfır değil, ama Invoker'ınki tam sıfır; verdiğin örnek konuyla alakasız gibi geldi bana şimdi

edit: Smiley'lar ne kadar cıvık ": P" yapınca kendimden utandım. Biz phpbb2 gençliğiyiz ya sevmiyoruz böyle şeyleri

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4
    Yeterince az diye onu örnek vermiştim

ben berserk yediğimde heroyu sürekli başka yere yönlendirip lothar basabiliyorum, bozulmuyor lotharım hatta.
    sarcasm is my superpower, what's yours?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)