2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
27 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor
    lise 1 konuları 8 den kolay bea lise 1 de yatcan

Al karşına konuş durumunu anlat eğlenmeye ihtiyacım var de ne gerek var saman altından su yürütmeye diliniz ne için var anlamıyorum.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2-3 sene sonrada nerden kısıpta derse vakit ayırabilirim diye düşünmeye başlarsın
    No_CommenT a.k.a feedpurosu

lise hayatım boyunca hiç bi kısıtlamaya maruz kalmadım valla. dersimi bana yeteceğini düşündüğüm kadar çalıştım kalan vakitte de bol bol pc başındaydım. öss hazırlıkta bile deli gibi oynadım. ne oldu peki? şimdi üni de istediğim bölümdeyim kısıtlama çok yanlış. bişilere yasak geldikçe o yasakları delmek onlara karşı gelmek istersin. serbest bırakılmalı bence bu yaşta çocuklar biraz biraz. zaten kafası basıosa ders çalışması gerektiğini bilir. basmıosa da yapcak bişi yok. doğru kaportacıya

ben hem oyun hem dersle cok yüksek bi puan yapmıstım oks zamanı ki sen lise1sin sana dogruya dogru soylyim lise1de islediginiz konuların %80ini lise 3de falan unutucaksın o yüzden hiç çalışmam full oyun oynarım yerinde olsam

+1 ben de son 1-1,5 ay oks zamanı dersane etütlerinden kaçıp cs falan atıyoduk benim puanım da iyiydi zaten lise 1 konuları falan öss hazırlıkta tekrar edilecek tek önerim okul puanını düşürme sen ve şu an oyun oynayamıyosan 2-3 yıl sonra halin duman

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Dostum Aynı Kaderi Paylaşıyoruz Sana Tavsiyem Bak Benim Pc Kaldırıldı Ama Kardeşimin Pc Var Şimdi Git Teknosaya Usb Al Sonra Bir İnternet Kafeye Git Ona Garena Eu Warcraft Map Falan Ne War Ne Yok Yüklet Sonra Eve Gel Fazladan Kaldırılmamış Pc Var İse Ailen Dizi Mizi İzlerken Sok USB'yi Hemen Oyna
    Us here and obey !

Beyin denen o kıymayı kullanırsan istediğini yaparsın.Aileni biz tanımıyoruz sen tanıyorsun ama tipik aileler oğulları çalışmıyor ilerde serseri olmasın diye ders calışmaya zorlar zaten derslerin iyi olursa babanla bile dota atarsın.

DYC

aksamlari ders calisiomus gibi yap onunde kitap acik olsun,gece oynarsin kapini,hoperloru vs kapatip

kUnTiGeR
    Misafir
    aileyi kandırmakla çok bir şey elde edilemez bence.Zamanında benzer bir kısıtlama bana da yapılmıştı , hem ders çalışıp hem oyun oynayarak aynı basarıyı yakalayabileceğimi ve canımın daha az sıkılacağını söylemiştim.Bana 1 ay müddet vermelerini ; eger basarısız olursam bir daha aynı istekte bulunmayacağımı söyledim.Başarılı olunca artık karısmamaya basladılar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)