8 sonutan 1-8 aras gsteriliyor

Warcraft 3 znrlk Ayarlama

Warcraft 3 znrlk Ayarlama
    Warcraft 3'n kendi ayarlarnda olmayan bir znrlk kullanmak istiyorsanz unlar yapmanz yeterli olacaktr:
    Balat altr Regedit HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Warcraft III\Video reswidth(Genilik) ve resheight(Ykseklik) kaytlarna iki kere tklayarak ondalk seeneini sein ve girmek istediiniz deeri yazn.

rnek: Monitrnze uygun olan mod 1920x1080 ise reswidth iin 1920 resheight iin 1080 girmeniz gerekir.

Not: Oyunun znrln masastnzn znrlyle ayn yapmanz oyunu alta atma ve ne getirmeyi hzlandrr.

Ayrca monitrnz vermi olduunuz deeri desteklemesine ramen grnty vermiyorsa Balat altr Regedit HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Warcraft III\Video Refreshrate'deki 75 hertz'i daha alt bir seviyeye indirin(bama gelmiti).Ama refresh rate'in yksek olmas her zaman iyidir onu karabildiiniz en st seviyeye karn.

Teekkrler yaptm bunlar...

Crigson dota tool kit die birey var onlan yapyorum genelde set auto diyorum.

ye N0tka - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    22/01/2010
    letiler
    667
    Benim kullandm lap-top 800x600x16 deerlerinde oynuyorum ama bilgisayarn masast deerleri 1024x768x32.Oyunu da masastne gre ayarlasam oyun daha az kasar m?
    Alnt Alnt: II_Remedy_II Mesaj gster
    PoD.MarQu1s i solo prosu diye snflandrmak hakarettir gnahtr yapann lin edilmesi gerekir zira kendileri dotann her alannda am bir kiilik olarak tr nin en iyi best oyuncusudur
    Japonlar korku filmi yapar da Trkler geri kalr m? te korkudan altnza ieyeceiniz "eytan" adl filmden bi para->
    http://www.youtube.com/watch?v=Ex0tl...layer_embedded

Oyun daha az kasmaz byk ihtimalle. Hatta tam tersine daha ok kasar.

Not: Denemekte fayda var
    Not 2: O nasl bi laptop

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)