1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: Ip banlanma

Ip banlanma

Arkadaşlar! sanırım mh kullandığımız için ıp dan ban yemişiz.hiçbir oyuna giremiyoz.Bunun çözümü var mı?Lütfen yardım.Bu arada mh yi mecbur kaldığım için kullandım.karsıdaki herkes kullanıyor.Yoksa lanet olsun.

senin ip numaran staticmi?

dinamik ip ye ban atmazlar cunku.

Pc den anlıyorsan static ip ni değştirerek tekrar bağlanabilrsin.Tabi yakalanma ihtimalin var.Yakalanırsa buyuk ihtimal daha buyuk ceza yersin.Ben burdan değiştirme yolunu göstermiyeceğim sucluya yataklık yapmam Bence cezanın gecmesini bekle.Mh den ban yedin cekeceksn....

zaten buyuk ihtimalle eurubattle de oynuyorsun. ilk ban yedigin de 3 gün ban atıyorlar 3 günün gecmesini bekle...

oyuna girememeniz ip bandan değildir. ip ban yerseniz battle a bağlanamazsınız.

6.70b haritasının türkçe versiyonun 6.70b nin ingilizce versiyonuna bağlanma probelemi varmış. bir kaç güne düzeltilecekmiş. bundan kaynaklanabilir veya hostların çoğundan ban yemişsinizdir.
    #

Alıntı Alıntı: mahmutca57 Mesajı göster
    arkadaşlar! Sanırım mh kullandığımız için ıp dan ban yemişiz.hiçbir oyuna giremiyoz.bunun çözümü var mı?lütfen yardım.bu arada mh yi mecbur kaldığım için kullandım.karsıdaki herkes kullanıyor.yoksa lanet olsun.
    oh çok şükür 1 mhciden daha kurtulduk !!
    MW2 ID:In_Flames

Black Ops ID: PainKiller-.-

kUnTiGeR
    Misafir
    Alıntı Alıntı: mahmutca57 Mesajı göster
    Lütfen yardım.Bu arada mh yi mecbur kaldığım için kullandım.karsıdaki herkes kullanıyor.Yoksa lanet olsun.
    saçma çok zorunda kalmışşsn

ya public gamede o kadar mh kullanımı artmışki yani artık insan insaff innsafff diye hayrıyor.

garenacı arkadaşlar kızmasın ama hele garenada varya gareda.Felaket doruklarına ulaşmış.Üst takımı bilmiyorum ama Alt takımlarda (lvl i düşük olanlarda) feciii bir mh kullanımı var.Yemin ediyorum adamlar oyunda mh muahbbeti yapıyorlar.adam diyor seninki hangi mh,dieri diyor benmkinin şöle özelliği var.Ondan sonra millet gold hack kullanıyor.Adam oyunda arkadaşına sesleniyor: şiiit halil bana 500 gold atsana...

bende bir ara kullanıyordum.Hatta yakın dönemde...

yazık yani keşke kullanmasaydım.Zaten biz arkadaşlar aramızda oynadığımızda kullanmıyordum sadece pub gameler icinde acıyordum.

inşallah açılmaz banın,room10a girersen elbet olur mh ki işin ilginc yanı ben çok az karşılaştım room10da bile tanıdıklarınla oyun atarsan öyle bir proble molmaz

Arkadaşlar!dediğiniz gibi dynamic ip kullanıyorum.Olaydan iki gün sonra girdim.Bilgilerinize teşekkürler.Mh kullanmak çok saçma,ben sadece o oyunda karşıdakilere gıcıklık olsun diye kullandım.

slm arkadaşlar.bu mh li olanları playdotaya nasıl verioruz bilen varsa bana cevap verebilir mi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)