2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
13 sonuçtan 11-13 arası gösteriliyor
    Tamam iyi demişsin hoşdemişsin mantıklı fakat, şuda var ki, beklediklerimi veriyor ben memnunum ama sadece bir çok - özellik var yeni patch ile düzelmesini diliyorum...
    Mesela en sinir olduğum mesele şudur ki, 2 tane dot yedin mi Gg oluyoruz,
    veya Lava Brush + Lava Brush = Gg oluyoruz, ve +
    Retri palaların BM pet'ini 3 - 4 vuruşta indirmeleri gerçekten eşitsizlik olmuş hunter oynamak sanattır evet çok doğru bu, kombinasyonu çok iyi yapman lazım... blizzard bize dead zone vermesi diger casterlarda neden bu dead zone yok 5 yard olayı nasıl bir yorum yapıyorsun peki ? FD skilimiz, Magedeki İce Blog gibi olsada üstümüzdeki Dotları kaldırsa çok güzel olur... Her class ın sutun u varken bizde basit bir stunumuz olması ve Trap koyup ya tutarsa diye beklemek ve 6 tane trap koydum 2 si tuttu 4 ü Resist verdi...

Bm betada o kadar vuruyordu sonra aşırı nerf yedi hiç öyle petin retri palayı kesmesi gibi bi olay yok artık.

2 dotla hemen ölmemiz doğru fd nin dotları silmesini bende isterdim ama yok olmuyor malesef burda yapıcağımız şey mm de silencing shot kullanıp olabildiğince az dot yiyip chimerayla olabildiğine hp çekmek benim kendimce casterlara karşı kullandığım taktik dotları veya karşıdaki sınıfa göre çok vuran skilleri fd,silencing shot ve deterrence la engellemek ki bunların 2 şer tane olduğunu düşünürsek karşıdakinin yeteneğine görede(veya arada petlerden kurtulmak içinde fd gerekiyor) ortalama 4 skillden kaçabiliyoruz

Çok kolay ölmekten kurtulmamızın asıl yolu ise pvp statı olan ress kasmak özellikle 2k ratinglere yaklaşınca inanılmaz farkediyor şu anda bakamıycam ama benim pvp gearıyla yaklaşık 1700 ratingim olması lazım o bile farkediyor hele bi 2,3-2,4 k lara gel öyle kolay ölmek diye birşey olmadığını görüceksin.

Range i kullanmak bir başka yöntem çoğu range bütü max 40 yarda kadar işliyor örneğin rakibin birşey cast ettiğini görürsen rangein dışına çıkmakta bir çözüm tabi o mesafeden sende birşey yapamıycaksın ama bizim asıl hasar veren büyülerimiz zaten instant olduğu için çok bir kaybın olmaz.

Son olarak classını bilmek herşeyden önemli pvp de de pve de de misal bugün 10 m raiddeydik 2 hunterız diğerinin gear ortalaması 356 benim 340(pek oynamaya vaktim olmadı ) ama dps de 1-2 k ya kadar öne geçtim her seferinde en son bossu kestiğimizde adam kendi hatası yüzünden ölmüştü.Ki normalde o kadar gear farkıyla bu elemanın beni geçmesi lazım.

Bu arada yeni patchte mm ye çok güzel bufflar geliyorki bence en önemlilerinden biri master's callın rangeinin 40 a çıkması teknik olarak ufak bir özellik gibi gözüksede artık bunun sayesinde peti rakibe atak yapmaya gönderebilicez eskiden korkudan yanımızdan salamıyorduk peti,buda dpsimizde iyi bir katkıda bulunucaktır.

Uzun yazdım farkındayım ama insan sevdiği şey hakkında yazınca kendini kaybediyor.

Senin söylediğin şeyide yinelemeden geçemiycem Hunter oynamak bir sanattır aynı resim gibi nasıl herkes resim yapabiliyor ama picasso olamıyorsa herkes huntard olabilir ama hunter olamaz
    You'll have to excuse my distracted self, I'm too busy enjoying the carefree world inside my head to be bothered by the overcomplicated, overdramatic, and just plain hellishness of the real world. So leave a message after the beep *beep*.

Arkadaşlar yardımlarınız için sağ olun artık iyi bir hunter teşekkürler =) Trdota olmasa ben ne yapabilirim ya

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)