1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
13 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Hunter Talent

Merhaba arkadaşlar ben genelde Rogue ve Mage oynadım hep bu yüzdende hunter oynamaya şansım olmadı.Bu yüzdende artık başka bir class oynamak istiyorum.HUNTER.Bana talent bulabilir misiniz ? En iyisi trdotadan bulmak dediğim için buraya taşıdım.DPS OLUR İSE NE MUTLU BANA !! =)
    İlginiz için sağ olun.

Wotlk zamanında soramadın mı cata talentlerine hiç bakmadım remedy yardımcı olabilir bu arada pve mi istiyorsun pvp mi

Alıntı Alıntı: MrCekirge Mesajı göster
    Wotlk zamanında soramadın mı cata talentlerine hiç bakmadım remedy yardımcı olabilir bu arada pve mi istiyorsun pvp mi
    Dps dediğine göre sanırım pvp istiyor.

İngilizce biliyor musun Wizy?

Hunter tank talenti verem o olur mu?

Şaka bi yana şu anda en iyi dps yi surv yapıyor aşağıda benim karakterin armorysini verdim bm tamamiyle spriti beast yakalamak için yaptığım bir talent fazla ciddiye alma.Pvp de mm de tek silence skillimiz olduğu için asıl pvp talenti o fakat yeni patch gelip skiller biraz güçlenmeden önce mm gitmek pek etkili olmuyor çünkü hasar çok az zaten patch gelse bile doru düzgün pvp itemlerini almadan pek birşey yapamazsın.Pve içinse daha iyi talentlar tabi vardır zaten tek bir talent seçilemez ama benim kullandığım bu heroic dungeonlarda 10-12 k dps çıkartılıyor(üzerimdekilerin hiçbirinde enchant yok zaten yakında değişicek itemler olduğu için.)

armory: http://eu.battle.net/wow/en/characte...carnige/simple
    You'll have to excuse my distracted self, I'm too busy enjoying the carefree world inside my head to be bothered by the overcomplicated, overdramatic, and just plain hellishness of the real world. So leave a message after the beep *beep*.

Bow sağlammış mami

Alıntı Alıntı: MetoLeto Mesajı göster
    Bow sağlammış mami
    Pre-raid olarak en iyisi bu heralde aynı derece birde gun vardı ama onların sesi çok gıcık olduğu için bunu kullanıyorum
    You'll have to excuse my distracted self, I'm too busy enjoying the carefree world inside my head to be bothered by the overcomplicated, overdramatic, and just plain hellishness of the real world. So leave a message after the beep *beep*.

Bow-Gun pek farkları yok zaten ya ben de bow seviyorum

Hunter mı ? Bir insanın Hunter açması için kafayı yemesi lazım... Düşük Dps, ile Raid ve Dungeon larda '' Slow DPS '' gibi kelimelere maruz kalabilrsiniz, Hunter sınıfı Cata page i ile tamamen bitti Focus özelliği Hunter'i bitirdi Kite yok, Tek + sadece oklara para vermiyoruz... Artık Hunter Ezik bir Class oldu, Holy pala ve Mage lerde Bufflandı bu page ile... Mage nin 2 tane Dot'una Hunter Gg dir... Ayrıca Hunter BM pet'i Retri pala tarafından 3 koyuşta indiriliyor... Tavsiyem Hunter açmaman yönündedir...Ama ben Hunter Açarım diyorsan ; Tavsiyem şu yöndedir...

İlk olarak lvl ağırlıklı kasacağın için BM ( Beast Master ) Gitmeni öneririm, çünkü Pet'in yeri geldiğinde Tank görevi görücek lvl kasarken, 85 oldukdan sonra Sağlam bir Attack istiyorsan tabikide, Marksmanship'e vericeksin Aimed Shot, Cobra Shot olmakla beraber müthiş bir kombinasyon yakalarsın, Survivor kasmanı tavsiye etmem ondan gelicek DPS 'i aldığın pet'ten karşılamanı tavsiye ederim sana, bu kadar senedir Hunter oynayan birisi olarak sölüyeceğim şudur ki ; Hunter açma yine diyorum

İdeal Marksmanship Talenti > İsteğe göre değiştirebilirsin sana bağlı

Gelelim Pvp ye ;

Kendine 2 tane Pet Alman gerekli olacak 85 olduğunda Bir tanesi oyunun En güçlü örümceğini almalısın,
    Northrend'a gidip oradan edinebilirsin, Bunun haricinde ise Sana birde Attack Pet'i lazım Ama 85 de Marksmanship olucağın için pek Attack pet'i senin ihtiyacın olmayacak sana, ama ne olur ne olmaz diye gene Northrend de Bir Kaplan olabilirsin, Günün belirli saatleri çıkıyor...

Wow a yeni page! gelmişte haberimiz yokmuş hunterın şu anda pvp sinin kötü olduğu doğru ama bir dahaki patch gelince mm ye çok güzel bufflar gelip toparlanıyor.Aimed shotla şu anda bi halt edemezsin çok zayıf bir shot hunterların mm gitmesinin tek nedeni interruptımızın o ağaçta olması dolayısıyla healer veya caster kesmek istiyorsan sielncing shot sana lazım.

Kite yok yine abartı bir yorum olmuş hiç bişe yapamıyorsan sürekli conc. shot atıp adamı yavaşlatarak koşmaya devam et.Kite için brang isimli bir hunter var onun videolarını öğren hatta bi tane ders niteliğinde videosu var kite ı temelde gösteriyor aç izle.

Hunter pvp de asla petini atak için kullanmaz skilleri için kullanır bunun içinde sana gerekli olan pet crab yada spider dır ben crabi daha çok seviyorum şahsen.Farklı classlara göre farklı petler işe yarayabilir fakat combatta pet değişme gibi bir şansımız olmadığından en çok yarayanla gezmekte fayda var.

85 ten sonra sağlam atak istiyorsan tabikide mm ye vermiyceksin şu anda surv çok rahat mm den fazla dps yapabiliyor.Ayrıca hunterda asla düşük dpsden laf almazsın eğer dps in düşük diye laf ediyorlarsa kesinlikle kendi suçundur.

Bir süredir hunterımı oynayamıyorum finaller dışarısı felan derken kaldı öyle kenarda ama hunter asla dps de suçlanıcak bir class değildir bir dahaki patchle doğru düzgün pvp de yapabilicek.Evet oynaması zordur hunterı çoğu class seni 3 skille güle oynaya keserken senin 10 skilli kullanman en azından 10-15 skilli sürekli el altında bulundurman gerekir ama hunter oynamak zaten bir sevdadır eğer sevmiyorsan karakterin ezsin istiyorsan hiç bulaşma yok gerçekten oynadığımı anlıyım biraz çaba gerektirsin uğraştırsın istiyorsan istediklerini sonuna kadar karşılar

armor penet gittikten sonra marks gg oldu tam anlamıyla herkez survivalı tercih ediyor fakat beast ta olabilirsin talent mastery kasarsan petiinin senden daha iyi dps yapıcağına eminim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)