3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
33 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor
    Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    Orası öyle tabi ama dediğim gibi warcraft'ı gerçekten öğrenmek istiyorsanız tek seçenek var oda WOW Dota öldü artık warcaft III'te gider artık ama belki warcraft IV gelir niye önyargılısınız beklenen birşey galiba bu
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Ben size katılamayacağım ben dota2 den çok daha fazlasını bekliyordum açıkçası. w3 deki karakterlere benzetmemek için herolarla çok oynamışlar. Hani LoL oynasam da dota 2 oynasam da aynı tadı alcak gibiyim. LoL oynayanlar bana hak verecektir.
    Let's play...

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763
    Alıntı Alıntı: WeRdeR_WeReMeM Mesajı göster
    Dota öldü artık warcaft III'te gider artık ama belki warcraft IV gelir niye önyargılısınız beklenen birşey galiba bu
    Ben de tam olarak bunu kastettim işte

Warcraft IV ile ilgili de sanki bir ara dedikodusu çıkmıştı ama sonra haber alamadık diye hatırlıyorum. Tabi hiçbirşey eskisini, alıştığımız şeyin yerini tutmuyor. Özellikle bu hayatta değişiklikleri sevmeyen biri olarak benim adıma öyle.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Alıntı Alıntı: RS^^ Mesajı göster
    Ben size katılamayacağım ben dota2 den çok daha fazlasını bekliyordum açıkçası. w3 deki karakterlere benzetmemek için herolarla çok oynamışlar. Hani LoL oynasam da dota 2 oynasam da aynı tadı alcak gibiyim. LoL oynayanlar bana hak verecektir.
    Lol'u oynamaya 50 defa niyetlenmişimdir en az. Sistemini ortamını herkes çok methediyor lakin o grafiklerle elimi bile sürmedim, sürmemde.

Hon'u da o kadar övdüler ama 2 oyun attıktan sonra sildim oyunu, bana kalırsa tam bir çingene işi olmuş hon. Proje güzeldi ama uygulandığı oyun sebebiyle hiç beğenmedim. Yalnız Blizzardın en büyük eksikliği olan thirdparty servisleri ile birçok kişinin gönlünde taht kurdular hatta o sayede botların gelişimi + rating sistemi ön plana çıktı ve gproxy gibi thirdparty servisler warcrafta dahil oldu.

Blizzard akıllı olsa öncelikle o servisleri warcrafta dahil ederdi zaten. hiçbirşey yapamasa bile patch gibi geçici çözümler yerine Frozen Throne gibi mini bir expansion versiyonu sürebilirlerdi piyasaya. Bu sayede en az 5 sene daha warcraft piyasada yerini garanti ederdi zaten. Ona keza Starcraft2 gibi başyapıt sayılabilecek bir eserleri mevcutken verilecek servislerle Dota'nın yerini garanti edebilirlerdi.

Bakalım neler olacak neler bitecek, belki daha çok seveceğimiz bir oyun çıkacak ve dota'nın pabucu dama atılacak
    Always looking for a new idea.

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2

Ben LoL'de Oynuyorum Ve Anlamıyorum Seni Dota 2 Gibi Bir Oyun VArken Hon Ve LoL'ün Artık Yüzüne Bakılmaz En Azından hoN'un Yüzüne Bakılmaz
    Us here and obey !

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    Oyunu Blizzard alsa yada Dota 2'yi blizzard yapsa dediklerinizde haklıydınız ama Valve aldı warcraft çizelgesinde ben beklemiyordum zaten oyunu.
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    Alıntı Alıntı: WeRdeR_WeReMeM Mesajı göster
    Oyunu Blizzard alsa yada Dota 2'yi blizzard yapsa dediklerinizde haklıydınız ama Valve aldı warcraft çizelgesinde ben beklemiyordum zaten oyunu.
    Warcraft içeriğinde olmasını kastediyorsan, zaten yasal olarak mümkün değil.

Evet gezdiğim forumlar ve okuduğum bir kaç blogdan edindiğim kesin bilgiler olarak şöyledir;

Icefrog map çıkarmaya devam edecek. Fakat competitive dota devam ederse diye de eklemiştir. Bu ne oluyor? Replay upload sitelerinde eskinki kadar cw replayları, dota turnuvaları olursa, serverlerlerde cwler oynanmaya devam ederse map çıkarmaya devam edeceğini anlıyoruz. Şöyle bi takımlara bakarsak forumda da bulunan Artstyle röportajında, Artstyle hem dota2de hem dotada Navi olacak diyor. Diğer takım kaptanlarının ise buna benzer açıklamalar yaptığını görüyoruz. Yani takımların tamamen Dota2 ye geçmesi söz konusu değil.

Zaten dünyada Dota2 artık başka bir kulvar olacak gibi ki Dota2 ye baktığımız zaman map ve herolara Warcraft3 den bağımsız olduğunu anlayabiliyoruz. Biliyorsunuz dota2 nin betası henüz oynanıyor ve Dota2 çalışmaları tamamen bitmedi. Bu turnuvadan sonra olan boşlukta Dotanın tam gaz devam edeceği Darerin de büyük bir organizasyona kalkacağı konuşuluyor forumlarda. Başka bir gözlemim ise dotada kendisine yer edinememiş insanların Dota2 ye daha bir hevesli oluşu . Bilinçli dota oyuncuları dota oynamaya devam ettikçe dota devam etçek gibi gözüküyor. Hayırlısı bakalım
    Let's play...

Başka bir gözlemim ise dotada kendisine yer edinememiş insanların Dota2 ye daha bir hevesli oluşu
    kusura bakma ama bu yorumunda fena halde saçma olmuş. yeni oyuna kim heveslenmez, millet yıllardır diablo3 ü beklior, aynı şekilde yıllarca starcraft2'yi beklediler, yıllarca halflife2'yi bekledik, bi haber çıksada halflife 3 ü duysak diye deliriyoruz.

ufacık bir assassin creed videosu çıkıyor hepimiz gaza geliyor, üzerine bir ton tartışıyoruz.

yeni birşey olduğunda, heyecanlanmayıpta başkalarına yafta yapmakla uğraşıyorsanız, bu söylediğiniz gözlem değil anca iftira olur.
    Always looking for a new idea.

Arkadaş zaten "daha bir" hevesli olurlar demiş. Sadece onlar hevesli olur dememiş. Önce düzgün okuyalım sonra suçlayalım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)