4. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci ... 234
33 sonuçtan 31-33 arası gösteriliyor
    Alıntı Alıntı: Sherlock Mesajı göster
    Arkadaş zaten "daha bir" hevesli olurlar demiş. Sadece onlar hevesli olur dememiş. Önce düzgün okuyalım sonra suçlayalım.
    bence yazılanı sen düzgün oku dostum. ben suçlama filan yapmıyorum, söylenilen söz ya aşağılama amaçlı ya da sözün nereye vardığını anlamadan düşüncesizce yazılmış.
    Always looking for a new idea.

'Daha bir' kelimesinin sanırım türkçesi olan herkes anlamını anlayabilir. Sherlock beni anlamış teşekkürler sherlock. Fakat emunisnica hala anlamamakta ısrar ediyor
    Kimseyi küçük gördüğüm yok. Ben herkesin hevesli olduğunu zaten gördüm milyonlarca kişi izledi hatta ben de dün hemen hemen hepsini izledim. Fakat dotada açıkçası hani takım kurmuş, başaramamış, bir dönem bırakmış falan tanıdığım inanların dota2yi çok beğendiğini, artık dota2 oynucam tamamen gibi yorumlarını gördüm. Bunu belirtmiştim. Neyse anlayana da eyvallah, anlamayana da Emunisnica da iyi niyetli bi insan problem oldugunu sanmıyorum.
    Let's play...

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    Alıntı Alıntı: RS^^ Mesajı göster
    'Daha bir' kelimesinin sanırım türkçesi olan herkes anlamını anlayabilir. Sherlock beni anlamış teşekkürler sherlock. Fakat emunisnica hala anlamamakta ısrar ediyor
    Kimseyi küçük gördüğüm yok. Ben herkesin hevesli olduğunu zaten gördüm milyonlarca kişi izledi hatta ben de dün hemen hemen hepsini izledim. Fakat dotada açıkçası hani takım kurmuş, başaramamış, bir dönem bırakmış falan tanıdığım inanların dota2yi çok beğendiğini, artık dota2 oynucam tamamen gibi yorumlarını gördüm. Bunu belirtmiştim. Neyse anlayana da eyvallah, anlamayana da Emunisnica da iyi niyetli bi insan problem oldugunu sanmıyorum.
    Şahsen ben bir yer edinemedim Dread bile beni clanına almadı :'( bende dota 2 oynicam ezcem Dreadful'u görcek ozaman Tabiki 1.oyunum her zaman Wow ^^
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)