2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
17 sonuçtan 11-17 arası gösteriliyor
    For the Light iyi olurdu cidden

Arthas her ne kadar içerisindeki Ner'zhul hakimiyetini kırmış olsada sonuçta Lich King olmuştu Scourge ordusunun lideriydi ve aynı Ner'zhul gibi her ruh onun gücünü artırıyordu ve ister istemez kişiliğindeki değişmenin yanında fiziksel değişmelerde oldu.Farkettiysen eğer Arthas'ın öldüğü cinematicde Arthas kendi sesiyle konuşuyordu sonra Bolvar miğferi başına takmadan önce yine kendi sesiyle konuşuyordu fakat miğferi taktıktan sonra onunda sesi değişti.

Alıntı Alıntı: junior10der Mesajı göster
    Lütfen böyle konular açmaya devam et gerçekten çok güzel olmuş oyunu 2003'te çıktığından beri oynuyordum ama burdaki bazı şeyleri bilmiyordum emeğine sağlık
    Elimden geldiği kadar bişeyler yapmaya çalışıyorum teşekkür ederim hikayeyle beraber oynayınca oyunu emin olun daha zevkli oluyor oynaması

Hazır adamını bulmuşken bu konuda olmasada merak ettiğim üç konuyu sormak istiyorum

1)Varian Wyrnn konusunda çok fazla karmaşa var koskoca Warcraft III senaryosunda adını bile duymadık. O orklarda gladyatör Logosh oldu çift kişiliği oldu, Valeera Sanguinar ve Broll Bearmantle ile arena falan yaptı tarzı şeyler biliyorum ama birden çıkmış bir karakter kral olmasına rağmen. Bu konuda bizi aydınlatabilir misin?

2)Arthas Dalaran'a girmek için yanında ordu olmasına rağmen k..çını yırtmıştı. II. Savaş sıraında Guldan'ın canlandırdığı 4 ezik death(hadi ezik demiyim ama koca ordu+arthas'a göre ezik) nasıl olur da koskoca Dalaran'a girip kirin tor'un 6 archmage'inden birini öldürüp Kael'i de savunmasız bırakır 4 archamge bir aradayken.Hadi Antonidas neyse koskoca Krasus(Korialstrasz) ordayken 4 ezik deathknight'in bunu becermesi bir mantık hatası değil midir?

Daha sonra Deathwing'e binip kaçtıkları için topyekün savaş çıkmamıştı.Dalaran topyekün dalabilse kesilirlerdi ama archmage kesebilmeleri bir mantık hatası gibi duruyor Krasus ordayken.

3) Alleria Windrunner ve Turalyon Warcraft II:Beyond the Dark Portal kitabının sonunda yaşıyormuş olarak anlatılıyordu ki o sırada Khadgar onlarla beraberdi khadgar şu an yaşıyor o zaman hepsinin yaşıyor olması lazım. Malum kitabın sonunda Honor Hold'u göstererek hadi evimize dönelim tarzı laflar ediyor Alleria ile Turalyon. Kaçışları ise şu Draenor patlamak üzereyken açılan başka dünyalara açılan yüzlerce portaldan birine giriyorlar sonra portaldan geri dönüyorlar hatta senin anlattığın üzere nerzhul yanlışlıkla twisting nether portalına girdi.

1)Varian'ın baya bi uzun hikayesi var burdan anlat anlat bitmez ben en iyisi sana link atıyım p.m'den bununla ilgili

2)Aslında bu konu hakkında kesin bir bilgiye sahip değilim yanlış bilgilendirmek istemem.Bildiğim kadarını söyleyecek olursam Deathwing onu Draenor'a geçirmesi karşılığında Teron'a yardım teklif etmişti bu portal için gereken eşyaları toplayabilmesi için.Draenor'da yumurtaları daha güvende olucaktı.Yani Teron Deathwing'in yardımıyla zorlanmadan almış olabilir Eye of Dalaran'ı ve Teron ile öbür death knightların türlerinin ilk örnekleri olmasınında etkisi olabilir.

Dışarı çıkmam gerekiyor eve gelince 3. soruyuda cevaplarım

Deathwing onları en son gelip kurtarmıştı hiç bir dövüşe katılmadı. Ama yinede Deathknightler 1 Archmage öldürüp öbürünü de savunmaz bırakmayla fazla iş yapmışlar. Ama death knightlerin ilk örnekleri olmasından dolayı mantıklı olabilir.

3)Evet Alleria,Turalyon,Khadgar,Danath Trollbane ve diğerleri beraber bir portaldan geçiyor Danath ve Khadgarı hala oyunda görebiliyoruz fakat Alleria ve Turalyon'u göremedik hiçbir yerde nerede oldukları hala bir gizem herhangi bir bilgi yok onların hakkında

Üye UNIYASHA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimselerin Olmadıgı Ejderlerin Tekrar Guclenıp Dunyayı Fete Hazırlandıgı Bolgede Onların Oncüsüyüm
    İletiler
    310
    ben hepsınden cok illidan i seviyorum ama onu gucsuz gosterıyon vs vıdeosunda arthas vs illidanda arthas bir vuruyor illidan gg cok kotu lmus o kısmı
    Real Name: Metehan (Mete)
    Server: eurobattle.net
    ID: 48crax48 (noob nicki gibi ama napalim 5 senelik ID m kiamiyorum degistirmeye )
    Clan Tag: PoH
    Clan : [P]aladins [o]f [H]ell
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    -_-_-_- Welcome to My World The World of Warcraft -_-_-_-

JFA yi %100 destekliyorum.

Ben illidanı pek sevmem ihanet etmişti kendisi abisine zamanında

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)