3 sonuçtan 1-3 arası gösteriliyor

'Dikkat! es zamansizlik belirlendi' hatası

Bugün bu hatayı aldım ve ilk defa karşılaşıyorum.Oyuna giriyorum aradan 1dakika geçiyor hata çıkıyor ve oyundan düşüyorum.İlk host düşmüştür sandım fakat 2. oyunumda tekrar düşüp eubattle dan ban yiyince anladım ki sorun bende.Googledan direk çözümlere baktım fakat pek yararlanamadım.Bu sitede de önceden açılan konuda yanıtı yazmamışlar.Herhangi bir dns ayarı filan değiştirmedim aniden oluşan bir hata bu durduk yere.Yardım ederseniz sevinirim

Hatanın sebebi bottan veri alınamaması ya da bota veri gönderilemeyip oyunun bottan geri kalmasıdır. 2 tane çözüm önerim olacak:
    -Maphack, Theme Manager tarzı w3 ile ilgili uygulamaları kaldırman ve oyunu tekrar kurmayı denemen.
    -Dns ayarlarıyla uğraştıysan otomatik olarak ayarla.

Alıntı Alıntı: pier0ws Mesajı göster
    Hatanın sebebi bottan veri alınamaması ya da bota veri gönderilemeyip oyunun bottan geri kalmasıdır. 2 tane çözüm önerim olacak:
    -Maphack, Theme Manager tarzı w3 ile ilgili uygulamaları kaldırman ve oyunu tekrar kurmayı denemen.
    -Dns ayarlarıyla uğraştıysan otomatik olarak ayarla.

Bu çözüm yolları olmazsa oyun dosyalarında virüs bulaşmış olabilir. Oyunu silip tekrar kurmayı dene.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)