1. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
72 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Üye bucKeRudy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    buckerudy#2199
    Makaleler
    1
    İletiler
    815

Bloodline Champions nedir?

Bloodline Champions, en fazla 5'er kişilik olan 2 takım arasındaki, çevrimiçi oyuncuların oynadığı, rekabete dayalı, f2p(bedava oynanabilen) , arena tabanlı bir oyundur. Her oyuncu, sayısı 25'in üstünde olan bloodlinelardan(herolardan) yalnızca birini seçer ve kontrol eder. Oyunu, seçtiğiniz karakterin üstünden(kuş bakışı) görürsünüz. Oyun kamerası seçtiğiniz karaktere kitlidir ve asla tüm haritayı göremezsiniz. Karakterinizin karşısında olan cisimlerin, arkasını göremezsiniz.

Bloodlinelar 4'e ayrılır: Melee(yakın mesafe), Ranged(uzak mesafe), Healers(şifacılar) ve Tanks(dayanıklılar). Her bloodline'ın, bir tanesi ultimate olmak üzere 7 becerisi vardır. Diğer becerilerin aksine ultimate, en güçlü beceridir ve kullanabilmek için 100 enerjiye sahip olmanız gerekmektedir. Enerji, kullandığınız becerilerilere göre kazanılır(yaptığınız hasar,iyileştirme,koruma...). Ayrıca her bloodline'ın belirli 2 becerisini 40 enerji ile daha güçlü ya da farklı şekilde kullanabilirsiniz. Kalkan, buff ve görünmezlik becerileri dışındaki beceriler, fare imlecinin olduğu yere doğru atılır(yani iyi hedef alabilme gerektirir).

3 çeşit oyun modu vardır: Arena(savaş), Capture the Artifact(nesneyi kapmaca), Conquest(fetih). Oyun arena üzerine kuruludur, diğer ikisi ise eğlence amaçlı oyun modlarıdır.

Arena, takımların birbirlerini öldürmeye çalıştıkları oyun modudur. Bir takımda yaşayan kimse kalmadığı zaman o round son bulur, belirli round sayısına ulaşan takım oyunu kazanır. Belirli bir süre sonra(2 takımda da herkes ölmediyse) "Sudden Death" başlar, tüm harita dıştan içe doğru kan dolmaya başlar ve kana temas eden karakterlerin canı hızla azalmaya başlar. Ayrıca bu oyun modunda her karaktere aynı 2 beceri verilir: Diriltme, Can Doldurma. Fakat bunları kullanabilmeniz için olduğunuz yerde beklemeli ve hiç hasar almamanız gerekmektedir.Yaklaşık 10 tane haritası vardır.

Capture the Artifact, bayrak çalma diyebileceğimiz oyun modudur. Karşı takımın bölgesinden kendi bölgesine nesneyi ilk getiren takım 1 puan kazanır, belirli puana ulaşan takım oyunu kazanır. Arena modunun aksine sınırsız dirilme vardır. Ölen, belirli bir gecikme süresinden sonra sürekli dirilir. Haritanın belirli yerlerinde bonuslar vardır(hız, hasar gücü). Ayrıca bu oyun modunda her karaktere aynı 2 beceri verilir: Zıplama, Pas Atma.Tüm zıplama yetenekleri, nesnenin düşmesine yol açar. Yaklaşık 3 tane haritası vardır.

Conquest'de amaç haritadaki belirli noktaları ele geçirmek ve elinde tutmaktır. 2 takımın da ortak olduğu bir şerit vardır, elinde tuttukları bölgelere ve zamana göre şerit sağa ve sola kayar, şerit hangi takımın tarafına ulaştıysa o takım o roundu kazanır, belirli round sayısına ulaşan takım kazanır. Ölen, belirli bir gecikme süresinden sonra sürekli dirilir. Haritanın belirli yerlerinde bonuslar vardır(hız, hasar gücü). Ayrıca bu oyun modunda her karaktere aynı 2 beceri verilir: Can doldurma, Zıplama. Tüm zıplama yetenekleri, nesnenin düşmesine yol açar. Yaklaşık 3 tane haritası vardır.

F2p olmasına rağmen oyunda para ile karakterinize ya da profilinize görsellik katabiliyorsunuz. Bu görsellikler oyun dengesine etki etmiyor. Oyun içi bloodcoins biriktirerek ya da günlük turnuvalara katılarak da görsellik katabilirsiniz. Oyuna başka bir oyuncunun referans linkinden kayıt olursanız 5 000 bloodcoins ile başlıyorsunuz.

GHo tagı altında GameHonor clanımız mevcuttur. Katılmak isteyenler ya da oyuna yeni başlayanlar oyundan bana(ForGlory) whisp atarak ulaşabilir ya da forumda konu açabilir.

Download: http://www.bloodlinechampions.com/f/downloadclient
    Referans linkim ile kayıt: http://www.bloodlinechampions.com/re...fid=1499677213

Official Trailer

Örnek bir oyuncu videosu - GameSense

Sistem gereksinimleri
    Konu bucKeRudy tarafından (14/12/2012 Saat 01:06 ) değiştirilmiştir.

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763
    Bu aralar böyle bir oyuna ihtiyacım var ama bilgisayarı onarıma vermem gerek. İki üç hafta sonra deneyeceğim inşallah.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Senin tavsiyenle başlamıştım bende halada oynuyorum.Dota dısı cogu oyundan sıkılmısımdır bundan sıkılmadım herkese tavsiye ederim

BattleTag
    buckerudy#2199
    Makaleler
    1
    İletiler
    815
    Sağol Yiğit.
    Konu bucKeRudy tarafından (03/05/2012 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.

kUnTiGeR
    Misafir
    Elinize emeğinize sağlık; Grease nicki de sizin galiba.
    Konu kUnTiGeR tarafından (28/08/2011 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    Bende başladım cidden güzelmiş hoşuma gitmeye başladı deneyin derim yani MuslumBird benim nickte ekleyebilirsiniz
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

BattleTag
    buckerudy#2199
    Makaleler
    1
    İletiler
    815
    @kuntiger Evet, Grease ve bucKeRudy nicklerini kullanıyorum. Neden bu kadar sorun yaptın anlayamadım.

@Werder_weremem Ekleyeceğim. Beraber takılır, birşeyler gösterebilirim.
    Konu bucKeRudy tarafından (03/05/2012 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir.

kUnTiGeR
    Misafir
    Sizin konunuzdan sonra trdota'da başka nickle aynı konuyu görünce ona göre işlem yapacaktım da ondan

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    Alıntı Alıntı: bucKeRudy Mesajı göster
    -kuntiger evet Grease ve buckerudy nicklerini kullanıyorum neden bu kadar sorun yaptın anlayamadım

-Werder_weremem ekliyeceğim beraber takılır birşeyler gösterebilirim :P
    takılalım ya ben daha ezikim :'( bide en başta verdiği karakterler ezik.Train'deki karakterimi istiyom ben :'( 10K küsürmü ney açıcam onu kasıyorum 6K oldu
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

BattleTag
    buckerudy#2199
    Makaleler
    1
    İletiler
    815
    Şuan forumdan 3 kişi geldi. Türk olarak 10 kişi civarında olduk. Ekledim seni ama rastgelmedik henüz. Ayrıca her karakter eşit sayılır, ezik yok. Her hafta başka 4 karakter veriyor zaten.
    Konu bucKeRudy tarafından (03/05/2012 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)