1. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
55 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Mirana Backward Arrow

Bu konu altında sizlere mirana hakkında yeni öğrendiğim,ileri düzey oyuncuların bilmesi gerektiğini düşündüğüm ve bir o kadar da zor olan bir hareketi yani "Backward Arrow" 'u anlatacağım.

Casting Animation Nedir?
    Öncelikle bu olayı anlamanız için casting animation nedir bilmeniz gerekir.Bazı skillerin "Casting Animation" denen skilli atma süreleri vardır,bazı skillerde bu süre 1 sn'nin altına indiği gibi bazılarında 1 sn'nin üstünde olabilir.Örn:Crixalis->Epicenter : 1 sn'den fazla, Mirana->Arrow : 1 Sn'den az

Mirana Backward Arrow Nasıl Yapılır ve Neden İhtiyaç Duyulur?
    Backward arrow; Leap'la havadayken casting animation'a maruz kalmaksızın geriye ok atabilme olayıdır.Özellikle peşinizden kovalayan herolara karşı çok işinize yarayacaktır.

Backward arrow yapılışı; İlk önce heronun ileriye hareket eder durumda olması gerekir.Hareket ederken "leap" atıp çok seri bir şekilde arrow'a tıklayıp,targeti leap'a başladığımız noktanın 200-300 range kadar ilerisine tıklamalıyız.Eğer doğru şekilde yaparsanız heronun hiç duraklamadan geriye ok attığını görürsünüz.Aynı şekilde leap rangesinin ilerisine tam gittiğiniz doğrultuda bir noktaya tıklarsanız oku ileri atacaktır yine casting animation'a maruz kalmadan.

Bu hareketi çok seri bir şekilde yapmanız gerekmektedir,ne kadar seri olması gerektiğini şöyle örneklendirebilirim; sf ile raze stop yapmaktan daha seri.Süreyi belirtmek gerekirse leapla arrow'u atmanız gereken süre 0.1 sn'dir.

VİDEO

Bu da youtube'dan sizler için bulduğum bir video.

[YT]wXocuzmJAwM[/YT]

ALIN TERİDİR ALINTI DE?İL.
    Alıntı Alıntı: II_Remedy_II Mesajı göster
    PoD.MarQu1s i solo prosu diye sınıflandırmak hakarettir günahtır yapanın linç edilmesi gerekir zira kendileri dotanın her alanında aşmış bir kişilik olarak tr nin en iyi best oyuncusudur
    Japonlar korku filmi yapar da Türkler geri kalır mı? İşte korkudan altınıza işeyeceğiniz "şeytan" adlı filmden bi parça->
    http://www.youtube.com/watch?v=Ex0tl...layer_embedded

güzel konuda ben yapmadım :S
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Riskli bence..
    -Sen kız dotacı mısın ?
    -Evet
    -Gel vs atalım ahahah.
    -Peki,tamam.

FIRST BLOOD.

-Hadi lan fakesin sen [quit]

Ne olursan ol,Justice For All

Emeğine sağlık önceden biliyordum arada yapıyorum.

üstüne basma sanki daha garantili arkaya atma konusunda
    For JFA

For LoL

Alıntı Alıntı: LifeFORLife Mesajı göster
    üstüne basma sanki daha garantili arkaya atma konusunda
    Üstene basınca olmuyor denedim.Üstüne bastığında sadece sabit durursan ve birine vurmuyorsan heronun resmine tıkladığında nedendir bilmiyorum hep aynı yöne doğru fırlatıyo(haritanın ortasından attığını düşünürsek scourge alt lane'in üstüne "baseye" doğru).Hem o kadar kolay olsa millet yapmak için kendini yırtıp birde üstüne video çekip koymazdı.

Alıntı Alıntı: Lisa Mesajı göster
    Riskli bence..
    Aslında riskli değil fantezi için kullanmadıkça.100 hp'n varken peşinden bir adamın kovalıdığını düşün.Bazı videolarda da vardı,mirana'nın teki var kaçıyor arkadan 300-400 hpli adam kovalıyo geriye ok atıyor mirana starfall açıyor ve rakip yerde.Yani bence bazı durumlarda gerekli birşey.
    Alıntı Alıntı: II_Remedy_II Mesajı göster
    PoD.MarQu1s i solo prosu diye sınıflandırmak hakarettir günahtır yapanın linç edilmesi gerekir zira kendileri dotanın her alanında aşmış bir kişilik olarak tr nin en iyi best oyuncusudur
    Japonlar korku filmi yapar da Türkler geri kalır mı? İşte korkudan altınıza işeyeceğiniz "şeytan" adlı filmden bi parça->
    http://www.youtube.com/watch?v=Ex0tl...layer_embedded

Gerçekten güzel rehber denedim yapamadım ama yapana kadar deneyeceğim

Üye Hapkido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    1,961
    Blog Girişleri
    4
    bu gerçekten yapması zor bir hareket. 0.1 sn de yapmalısın diosun baya zor olsa gerek. Bnede bi video izlemiştim. Mir le venge karşı karşıya. venge mir e stun atarken mir leap basıp vengenin üstünden geçyor ve arkasınna bir arrow gönderip killi alıyor. Güzel çalışma olmuş eline sağlık

Alıntı Alıntı: Hapkido Mesajı göster
    bu gerçekten yapması zor bir hareket. 0.1 sn de yapmalısın diosun baya zor olsa gerek. Bnede bi video izlemiştim. Mir le venge karşı karşıya. venge mir e stun atarken mir leap basıp vengenin üstünden geçyor ve arkasınna bir arrow gönderip killi alıyor. Güzel çalışma olmuş eline sağlık
    Evet bende izledim onu gerçekten güzeldi (Tews.dotalism).

çok basiy anlatıyim hemen leap atın düşceniz yeri tahmin edin onun çokaz ötesine oku basın ve oldu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)