1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
22 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

[Rehber] Kira Moonblade – Fel Orc Assasin

Kira Moonblade - Fel Orc Assassin Hero Profili:

Kira Moonblade – Fel Orc Assassin
    Heronun + ları : İyi bir kaçma kovalama mekanizmasına sahip olması.
    Oyun sonu ezici bir late herosu olması.
    İyi bir slow, saldırı ve hareket hızı için.
    Skill’ler iyi kullanıldığında karşı takım için büyük sorun oluşturur.

Heronun – leri : El hızlılığı gerektirir bu yüzden yeni oyuncular kullanırken zorlanabilir çünkü ; Tracking Wave + Dizzines + Demonic Call'dan sonra el çabukluğu gerekmektedir. Demonic Call ile düşen summon'ın Immolation yeteneği el ile aktif edilmeli ve Fireball yeteneğini hızlı bir şekilde kullanabilmek çok önemlidir. Kısacası mikromuz zayıf ise Fel Orc Assasian'ın combosunu yapmak zor olabilir. Heromuzun pek eksisi olduğu söylenemez oyun başı ağır nuker veya disablerlar karşısında kasmasının zorlaşması veya latede iyi kasamadıysa sıkıntı çekmesi eksi olarak gösterilebilir .

Irk : Orc
    Orc : Canlarının dolum hızları her zaman 2’dir.
    Primary Attribute (Birincil Özellik) : Agility

Attack Range : Melee
    Attack Cooldown : 1.95

Base Attack : 47-47
    Base Armor : 6
    Base STR : 21 -(1.7 Per level)
    Base INT : 18 -(1.6 Per level)
    Base AGi : 23-(2.2 Per level)
    TOTAL : 62 -(5.5 per level)

Arch Enemy : Kira Moonblade- Fel Orc Assasin'a ait Arch-Enemy sistemi bulunmamaktadır.

1.Skill Tracking Wawe (Aktif) : Shadowhoof hedeflenen yere teleport olarak düşman birimlere zarar verir.

Level 1 : 900 range lik alana teleport olur ve 120 hasar verir.
    Level 2 : 900 range lik alana teleport olur ve 160 hasar verir.
    Level 3 : 900 range lik alana teleport olur ve 200 hasar verir.
    Level 4 : 900 range lik alana teleport olur ve 240 hasar verir.

Cooldown : 10
    Cast Range : 900
    Distance : 900
    Mana Cost : 90/100/110/120

2.Skill Critical Strike (Pasif) : Bir saldırıda daha fazla hasar(damage) için şans verir.
    Level 1 : Saldırılarda %10 şans ile 1.5x(katı kadar) hasar verir.
    Level 2 : Saldırılarda %10 şans ile 2x(katı kadar) hasar verir.
    Level 3 : Saldırılarda %10 şans ile 2.5x(katı kadar) hasar verir.
    Level 4 : Saldırılarda %10 şans ile 3x(katı kadar) hasar verir.

3. Skill Dizziness (Aktif) : Kira yere çarparak yakınındaki düşman birimlerin saldırı ve hareket hızını kısa bir süreliğine yavaşlatır.

Level 1 : 3 saniye için etrafındaki düşman birimlerin %70 saldırı ve hareket hızını yavaşlatır.
    Level 2 : 3 saniye için etrafındaki düşman birimlerin %75 saldırı ve hareket hızını yavaşlatır.
    Level 3 : 3 saniye için etrafındaki düşman birimlerin %80 saldırı ve hareket hızını yavaşlatır.
    Level 4 : 3 saniye için etrafındaki düşman birimlerin %85 saldırı ve hareket hızını yavaşlatır.

Cooldown : 6/7/8/9
    Mana Cost : 95/85/75/65
    Area Of Effect(Aoe) : 270/305/340/375

4.Skill/Ultimate Demonic Call(Aktif) : Kira gökten hellspawn çağırır. Hellspawn ın İmmolation ve Firebolt becerelileri vardır. Hedeflenen alandaki bütün düşman birimler hasar ve stun(Sersemletir.) alır.

Level 1 : Süresi 60 saniyedir. 100 hasar(damage) verir ve 1 saniye stun yapar.

Level 2 : Süresi 90 saniyedir. 100 hasar(damage) verir ve 1 saniye stun yapar.

Level 3 : Süresi 120 saniyedir. 100 hasar(damage) verir ve 1 saniye stun yapar.

Cooldown : 80/100/120
    Mana Cost : 220/280/340
    Area of Effect : 250

Not : Skill Build duruma göre değişir kendi stratejinize göre belirlemeniz tavsiyemdir daha iyi bir last hit için bazen critical strikeyi erken veya oyun başında combolarımızla etkili olup oyunun ilerleyen dakikalarında iyi bir carry olmak için verilebilir.

Skill Build Önerisi :

Alternatif Skill Build : Önce iyice kasıp oyun sonunda ezmek için bir skill build ganga uğramak büyük sıkıntı isteğe bağlı denenebilir ama bana sıkıcı bir build gibi geldi tercih sizin eski satyr'cilerden LifeFORLife'dan öneri.

Early Game ve Heronun Genel özellikleri :
    Oyun başı önerileri :

Select your permanent ability. (Daimi yetenek seçimi) Bu bölümde oyundaki belirleyeceğiniz stratejiye göre seçiminizi yapmak zorundasınız. 7 all stats öneririm veya +2hp/s, %100 mana regeneration verilebilir.
    Satyr'in combata başlaması için kesinlikle güzel bir tracking wave ve dizziness kombosu yapması lazım bu yüzden mana ve hp regen mecbur gereken bir hero bu yüzden oyun başında Sobimask ve daha sonra Totem of Might yada Orcish Spirit kasmanızı öneririm.

Oyun Başı İtem Önerileri :

Sobimask , pot , ring of regen ve orchish spirit bitirmek yada totem of Might ı bitirmeniz. Çünkü mana heromuz için gerekli. Yukarıdaki itemler oyun başı itemleriniz olabilir.

Mid Game (Oyun ortası Önerileri) :

Heromuz mid gamede combatlarda tracking wawe + dizziness kombosyula devam eder. İyi bir ck ye sahip olmamız gerekir heromuzun late’e iyi hazırlanması gerekiyor. Late’e iyi bir şekilde hazırlandığında büyük ihtimalle karşıyı hezimete uğratır. Dikkat li ve takımdaki disabler veya stuner dostlarınız ile ganglar yapılabilir.

Mid Game İtem Önerileri :

Late Game :

Late gamede gerekli itemler yapıldığında fazla söze gerek kalmaz gayet ezici bir late herosudur. Combomuz takımımız muhteşem demonumuz ve iyi bir mikro ile karşıyı hezimete uğratmak mümkün.

Late Game İtem Önerileri :

Dost ve Düşman Herolar :

Düşman Herolar : Disabler herolar,ağır nukerler ve bazı stuner herolar Kira için sıkıntı yaratır. (Her heroda olduğu gibi.)

Dost Herolar : Stuner,Slow ve Disabler herolar size büyük katkı sağlayacaktır. Dost Düşman olarak yazdıklarımın hepsi sizin için aynı zamanda birer dosttur.

Yardımları için : NooboftheTurkey ve Cena-Betis~ e ve bana bu heronun rehberini açmamı öneren LifeFORLife'a teşekkürler .

Not : Eksiklerim,hatalarım veya yanlışlarım varsa lütfen bildirin umarım yararlı olur.
    Türk yapımı map JFA ulaşmak için
    http://www.trdota.com/forums/forumdisplay.php?f=140

Hobaaaa ilk profesyonel JFA Hero Rehberi

Tamamen katılıyorum el hızı gerektiren bir Herodur eli hızlı olmayan arkadaşlara tavsiye edilmez

escape skilleri olan heroya o kadar el hızı abartmayın . ..

adam gelyormu at 1yi olaki blink var at 3 ü gene kacamıyon at ultiyi hala kacamıyorsan alt q q

zamanında en sevdigim heroydu. ultisi farm icin very uygun o imm fena avatar ilk item ne kadar escape de olsa tek nukeye bakar...
    gele
    For JFA

For LoL

Alıntı Alıntı: LifeFORLife Mesajı göster
    escape skilleri olan heroya o kadar el hızı abartmayın . ..

adam gelyormu at 1yi olaki blink var at 3 ü gene kacamıyon at ultiyi hala kacamıyorsan alt q q

zamanında en sevdigim heroydu. ultisi farm icin very uygun o imm fena avatar ilk item ne kadar escape de olsa tek nukeye bakar...
    gele
    Bu hero rehberini bana sen önermiştin sanada ayrıca teşekkür ediyorum.
    El hızlılığı konusu bence gerçekten önemli ama tabi ki zor birşey değil önemli olan combosuna alışmak bir kaç oynayışta herkesin alışabileceğinden eminim.

glyse döndürdün beni mapa büyük borcum var sana

bu hero 6 dan sonra ultisinin attıgı spawnın feci imm. var ondan nc kasabilir

alt skil build oyun bası combat yapmayanlar icin oneriyorum.

Tracking wawe

stats

tra..

stats

tra..

ulti

tra

(artık combat yapın :/)

dizziness

critical

dizz

u

cri

cri

cri

stats.

(not yerleri karıstırmıs olabilirim kusura bakmayın.
    For JFA

For LoL

Alıntı Alıntı: LifeFORLife Mesajı göster
    glyse döndürdün beni mapa büyük borcum var sana

bu hero 6 dan sonra ultisinin attıgı spawnın feci imm. var ondan nc kasabilir

alt skil build oyun bası combat yapmayanlar icin oneriyorum.

Tracking wawe

stats

tra..

stats

tra..

ulti

tra

(artık combat yapın :/)

dizziness

critical

dizz

u

cri

cri

cri

stats.

(not yerleri karıstırmıs olabilirim kusura bakmayın.

Aramıza tekrar hoş geldin kardeşim ne borcu seni yeniden aramızda görmek isteriz.

Sağol skill build için bu tarz oynayanı ilk defa görüyorum. Alternatif Build'e eklendi.

Güzel rehber.Umarım benim gibi beceriksiz oyuncuların birazcık olsun öğrenmeleri için yeni rehberler hazırlarsın.

Alıntı Alıntı: trapzone Mesajı göster
    Güzel rehber.Umarım benim gibi beceriksiz oyuncuların birazcık olsun öğrenmeleri için yeni rehberler hazırlarsın.
    Elimden geldiğince açmaya çalışıyorum. Bu arada beceriksiz olduğunu düşünmüyorum etkinliklerde gördüğüm kadarıyla sadece bilgi eksikliği olabilir oda zamanla gelişir.

Evet bence sadece 2 kere oynamana rağmen gayet iyiydin.

Peki değerli hocam acaba Shamanic Claw kassak o 2 tane stun ve slowla birlikte tek comboda rakibin manasını bitirebilirmiyiz "dur şu stun bitsin büyüleri boşalayım beynine" diye düşünen herolar için çok kötü bir deneyim olabilirmi

Doğru shamanic clawın verdiği diğer özellikler de cabası

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)