3. Sayfa - Toplam 19 Sayfa var BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
181 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor
    Alıntı Alıntı: T-ThePhantomicLord Mesajı göster
    5. madde fail
    Fail derken ? Doğru bişey denenmiş onaylanmış ... Hatta Rubick'le Bladefury çalıp kullanırken atack yapabilmemiz de bu yüzden ...

Sadece blade fury'nin vuramadığı ünitelere atak yapılıyor. Ayrıca ha bire A'ya basmaya da gerek yok -.-

Bende 3. Yü Biliyordum . Birine vuruken Mesela Isınlanırsa Baseye Senin Hero Baseye Yol Alır .
    Ama Yararlı Bilgiler Var.

1. sinde atak komutunu shift+ sag click ile verirsek daha cok isimize yarar

Alıntı Alıntı: napstar Mesajı göster
    1-Bu "bug" invis herolar'ın antisidir.Şimdi şöyle canlandıralım.
    Bizim heromuz Pudge Karşıda Gondar var. Çektik , rot açtık , ısırdık
    ölmedi ama az bir canı kaldı ve kaçmaya çalıştı. işte tam ısırma biterken
    ve Gondar'ın invis olacağını anladığımızda bir kere gondar'ın üstüne atack
    yapıyoruz.( yani bildiğin sağ tıla ) . Gondar invis olduğunda gittiği yerde
    altında kırmızı bi halka gözükecek. Hero invis olsada biz o halkaya rot'la
    gireceğiz. Sonuç : GONDAR PERT ...

Not: Dünya'da kaç kişi biliyor bilmiyorum ama ben kendim keşfettim.2-Bu "bug" Roshan kesmede kullanılır. İlk olarak İllussion çıkarabilen bir
    Hero'ya sahip olmamız gerekiyor. Veya rune da alabiliriz. Şöyle canlandıralım.
    Nessaj var Rosh girecez. Ultiye basıyoruz. ( takımdakilerin "zaa mal mal ilisler
    rosha giremez" demesini bekliyoruz. Ve show'a başlıyoruz. İllusion'ları (kendinizi
    içine dahil etmeden ) seçin. Rosh'u görün. Ve "M" ye basarak Roshan'ın üstüne tıklayın.
    Sonuç : İllusion'lar kaybolmadı. (ama atack yapamazlar) Onlar tanklarken ROSHAN PERT

Edit: 3-Bu direkt olarak ayının antisi bir bug.Şimdi Spirit Bear'a dalarken Hero ayıyı yanına çağırdığında yerini saptayabileceğimiz bir hareket. Şöyle canlandıralım. Ayı nc kasıyor. Bir yandanda Spirit Bear'a vlad kasmış creplere vurmadan vlad sayesinde push yaptırıyor. Biz Spirit Bear'a daldığımızda doğal olarak geri çekecektir. (return) İşte bug burda devreye giriyor. Spirit'e dalarken "A" hotkey'i ni kullanarak değilde autoatack şeklinde dalarsak ve ayı return skilini kullandığında hiçbir şeye ellemezsek. Hero gider ve ayının yerini bulur. Bu kadar basit

Not: Bunu da kendim buldum .

Edit2: 4-
    Bir hero'ya skill atmak istediğinizde ona olan mesafe uzaksa önce yanına gidin sonra skill atın. Neden?
    Hemen şöyle canlandıralım...
    Pudge'sınız ve alta gang gidiyorusunuz. Planınız hemen ısırmak , sonra diğer heroların yardımınyla Karşı hero'yu almak
    (trax olsun). Siz daha ortadayken Trax'a ısırma atmaya çalışırsanız hero oraya gidene kadar her 3 saniyede bir 0.2 saniye
    duraksar. Buda uzun mesafede 2 saniyelik bir kayıp demektir. Gerçek dotacılar bunun ne kadar uzun bir mesafe olduğunu bilir.

Edit3: 5- Yurnero için geçerli bi yöntemdir kendileri. Şimdik Blade Fury oyun başı çok sağlam skill ama late game'de sadece bkb etkisi gösteriyor. (ekmekler hariç) Ama bu yöntem sayesinde late game early game demeden yardıracayız. Dönerken aynı zamanda atack yapmamızı sağlayacak bu olay. Skile bastık dönmeye balşadık adamı kovalıyoruz ya "A" ya basıp adamın üstüne tıkladığınızda Animasyon olmaksızın adama vurabileceksiniz. Fakat bir kere basmak yetmiyor. Arka arkaya "A" ya basıp adamın üstüne tıklayın. Bölece atack yapmış olaceyiz.
    Not:Şu şekildede kullanılabilir. Karşı kulenin hp'si az ama creep yok etraflarda.
    Karşıdada Lion var Stun veya hex yemememiz lazım kuleyide denie ettirmemek lazım. Dönerek kulenin yanına gidiyoruz. Aynı şekilde dönerken kuleye atack yapıyoruz ve lion ne olduüunu anlamadan sessizce ordan uzaklaşıyoruz...

Hepsi kendi emeğim beyler aklıma geldikçe daha çok yazıcam...

Made bY NapstaR_
    adam haklı beyler...şimdi dağılın

Alıntı Alıntı: T-ThePhantomicLord Mesajı göster
    Sadece blade fury'nin vuramadığı ünitelere atak yapılıyor. Ayrıca ha bire A'ya basmaya da gerek yok -.-
    Kral sensin tamam ...

Yeni edit geldi yorumları bekliyoreeeee.....

6. madde hk:
    İyiymiş, slark,mirana ve as iyi olan archerlarda falan da uygulanabilir. Ama bence zaten HoM kullanışsız bi item. :/

Alıntı Alıntı: Kelen Mesajı göster
    6. madde hk:
    İyiymiş, slark,mirana ve as iyi olan archerlarda falan da uygulanabilir. Ama bence zaten HoM kullanışsız bi item. :/
    Hom'a kullanışsız item demen 2 mesajın olduğundan olsa gerek ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)