2 sonutan 1-2 aras gsteriliyor

Oyundayken B.net'ten dyorum.

Teknik destek ve Eurobattle konusunda baktm ama bulamadm byle bir konu. (Belki de gzmden kat bilmiyorum)

Herneyse... Sorun u ;

rnein pd.eu dan herhangi bir oyuna giriyorum. Herey gzel herolar geliyor, balyoruz first blood falan adam akyo gibilerinden sonra pat ! Disconnect. Bakyorum netim var, sitelere girebiliyorum. Ki ounlukla skype'da arkadalarla konuurken de oluyor bu olay. Sorun u sadece battle.net'ten dyorum. Quit Mission yaptm zaman direk W3'e ilk girdiin ana menye dnyor. Bir daha battle.net'e tklayp id-pw yazp girmen gerekiyor. Birka yerde zme baktm. Ama pek bi yardm alamadm.

Acaba sorun gproxy'de mi ? Yada benim mi bi problemim var b.net ile aramda ?

Yardmc olursanz sevinirim.

Cevap: Oyundayken B.net'ten dyorum.

Alnt Alnt: Xepyhr Mesaj gster
    Teknik destek ve Eurobattle konusunda baktm ama bulamadm byle bir konu. (Belki de gzmden kat bilmiyorum)

Herneyse... Sorun u ;

rnein pd.eu dan herhangi bir oyuna giriyorum. Herey gzel herolar geliyor, balyoruz first blood falan adam akyo gibilerinden sonra pat ! Disconnect. Bakyorum netim var, sitelere girebiliyorum. Ki ounlukla skype'da arkadalarla konuurken de oluyor bu olay. Sorun u sadece battle.net'ten dyorum. Quit Mission yaptm zaman direk W3'e ilk girdiin ana menye dnyor. Bir daha battle.net'e tklayp id-pw yazp girmen gerekiyor. Birka yerde zme baktm. Ama pek bi yardm alamadm.

Acaba sorun gproxy'de mi ? Yada benim mi bi problemim var b.net ile aramda ?

Yardmc olursanz sevinirim.
    Ayn sknt bende de var neden kaynakl olabilir yardmc olacak varsa ok makbule geer.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)